Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tegyem le a cigit végleg?

Hogy tegyem le a cigit végleg?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám letenni a cigit véglegesen? Kiderült hogy tüdő beteg vagyok és ez nem gyógyítható ezért le akarom tenni a bagót de nagyon nehezen megy.. már sok féle módon próbáltam de sehogy se sikerül, amikor nem szívom szédülök hányingerem van és rosszul vagyok gondolom ez a elvonási tünet.. tudnátok valami tanácsot adni??


18 éves vagyok 10 éves korom óta cigizek.



2021. nov. 28. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elszívod az otolsó szálat, aztán többet nem gyújtasz rá. Akaraterő kérdése csupán. 1 hétig xar lesz, de aztán fokozatosan jobb és jobb.
2021. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi hogy ilyen tabletták meg nikotin tapaszok nálam semmit sem érnek már próbáltam..

Ma reggel is kávé mellé nem cigiztem és kihánytam az egészet a reggelivel együtt :/

2021. nov. 28. 11:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Van akarat erőm csak valahogy nem engedi a testem hogy le tegyem
2021. nov. 28. 11:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Nikotinos rágóval! Nekem azzal sikerült.
2021. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem e-cigivel sikerült 20 év után. 5 éve egy szálat nem szívtam el. Az e-cigiről sokkal könnyebb volt lejönni, mint a hagyományosról (a cigiről 4-5 próbálkozás után sem sikerült sem tapasszal, sem rágóval).
2021. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet akkor megpróbálom ecigivel köszi a válaszokat!
2021. nov. 28. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:

"Van akarat erőm csak valahogy nem engedi a testem hogy le tegyem"

Na neked pont akaraterőd nincs!

Én 20 év után tettem le egyik napról a másikra.

Pedig 2 dobozzal szívtam el naponta.

2021. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg van akarat erőm csak rosszul vagyok ha nem szívok.

Most is 2 napja nem szívtam és egész nap szédülök étvágyam meg nulla

2021. nov. 30. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
AZ akarat erő pont az hogy legyőzöd az ilyen szenvedélyed és te vagy az erősebb.
2021. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített letenni: Allen Carr - Végre nem dohányzom (online elérhető ingyen)


Nem a tipikus rákos leszel, igy halsz meg úgy halsz meg könyv. :)

Adj neki egy esélyt ha komolyan gondolod a leszokást, én se hittem benne, hogy egy könyv majd hogy akar segíteni de mondom mi baj lehet...Láss csodát leszoktam 9 év után és semmi nikotin potlós dolgot nem használva csak elolvasva ezt a könyvet :)

2021. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!