Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tegyem le a cigit?

Hogyan tegyem le a cigit?

Figyelt kérdés

Nikotin tapasz nem jó , próbáltam rágót is , nincs semmi erőm végig csinálni , mikor eldöntöm , hogy most nem akkor addig kattogok rajta , hogy a végén rágyújtok .

Esetleg valami tipp , pótcselekvés gyanánt? Ezen a téren még új vagyok, már nem vagyok stresszes , hogy cigizzem , csak ritkán , attól leszek ideges , ha nem cigizem...



2018. aug. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvono, ismerosnel segitett, alkesz volt
2018. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél így van hogy ideges lesz és ezért kell rágyujtani.

Ez a szenvedély betegség, az elvonási tünet lényege.

2018. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor mennél dohányboltba cigiért tekerd az ezrest cigi formájúvá és gyújtsd meg... ne félj hamar elmegy a kedved tőle. :D
2018. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Automatából vettem mindig is cigit, másrészt víz a pót cselekvésem, csak 6 liter vizet ittam meg, de egy szálat se szívtam el.

Mennyi kb az elvonási tünetek ideje? Valaki tudja? 2 hét vagy hónapok..?

2018. aug. 22. 22:02
 5/6 anonim válasza:

1 hónap után már nem fogod annyira érezni.

A lényeg az hogy próbálj olyan helyzeteket találni amikor eszedbe sem jut a cigi. Pl. munka, barátnővel közös program (persze a szabadban és nem otthon), otthonról eltávolítod a hamutálcákat, megpróbálsz kevesebbet otthon lenni. Hidd el ezek segíteni fognak persze akaraterő a kérdése mindennek. Amúgy meg nem túl egészséges az sem ha hirtelen abbahagyod. És nem magadra nézve hanem a környezetedre nézve. Ideges leszel tele leszel dühvel és ha más nap a barátnődön/feleségeden vagy a szüleiden fogod ezt levezetni. ;) Sok szerencsét a leszokáshoz. Úgy is sikerül :))

2018. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

És ha más nem*


Elírtam bocs.

2018. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!