Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a gond? Miért fáj...

Mi lehet a gond? Miért fáj még mindig a torkom?

Figyelt kérdés
Szombaton éjjel buliban voltam. Alapvetően nem dohányzok, de ott elszívtam a barátnőmmel felesben egy kéket (márkát nem tudok). Ha cigizek piros Malbit szoktam, szóval nem hiszem hogy erős lett volna. Egy ideig adogattuk egymasnak, aztan csak en szivtam, es az utso slukknal elkezdett rohadtul fajni a torkom es fulladozni kezdtem kb a köhögéstől. Azóta fáj ha nyelek és szárazon köhögök... Mi a szar ez? 😅 Olyan érzés mintha lenne valami az ádámcsutkámnál, vagy mintha így körben (kb egyszintben azzal) lenne egy érzékeny sáv ami zavarja a légzést. Nehéz elmagyarázni de rettentő módon zavaró és meg is ijeszt kicsit. Mennyi időt adjak neki hogy elmúljon? Kezeljem úgy mint egy náthát, mézzel meg torokcukorral?
2021. nov. 29. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 3-4 nap. En ilyenkor landzsas utifuvet ittam, az segitett kicsit felszaggatni a lerakodott cuccot.
2021. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is azt iszok. Gondolod lerakódott vmi az utsó slukknál? Mert előtte az a 4-5 meg nem fájt...
2021. nov. 30. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás utifű nem mindenkinek hat

Pl en majd megfulladtam ugy köhögtem töle

2021. nov. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemsokára jobb lesz.
2021. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!