Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigire, mit tegyek?

Rászoktam a cigire, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Számomra jó érzés, füst be majd ki, a szüleim viszont még nem tudják. Még nem szeretném letenni, nekem kikapcsolódást nyújt

2021. dec. 2. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki saját döntése, hogy mivel 'mérgezi' magát.

- mondom ezt dohányzóként -

Előbb utóbb ki fog derülni, Én pl megmondtam anyukámnak, mert 'kénytelen' voltam.

2021. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit? Abbahagyod vagy folytatod, más nincs.
2021. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg letenni.
2021. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Ha van olyan nő aki bele merne hamuzni egy pasi szajaba irjon ran
2021. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Én sose mondtam el a szüleimnek. Valószínűleg néha érezték rajtam, de azt hihetik partidohányos voltam.

Az egyetemen kezdtem, napi kb 5-10 szál, buliban nyilván elment egy doboz is. Aztán a melóhelyen durvult el a dolog, napi szinten 1 doboz.

Aztán jött a covid, és mióta nem kell bejárnom melózni, gyakorlatilag leálltam vele.

Ha van egy buli, akkor eltolok egy dobozzal, sz . rul is vagyok utána.

Ez azt jelenti, hogy havonta kb 1 doboz, de nem sóvárgok utána. Olyan nekem mint egy korsó sör.

Nálam végülis az életvitel váltás segített.

Szerintem van egy pont amíg élvezetből szívod és van amikor már kényszerből. Ezen a ponton lesz szükséged egy életvitel változásra.

Ha pl. napi szinten elkezdesz edzeni akkor kénytelen leszel lerakni a cigit, annyira hátráltat benne.

2021. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rászoktál a cigire, akkor szokj le! :D
2021. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még te nem szoktál rá, se arra haladsz .

Jobban tennéd ha abba hagynád mert később nagyon nehéz lesz.

Persze tudom ezt senki se veszi komolyan, azt hiszi hogy milyen jó most és ez mindíg ilyen fog lenni.

De hamarosan a jó érzés átmegy nagyon rosszba és piszok nehéz letenni.

2021. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Ha szeretsz cigizni, akkor cigizz, bár készülj fel arra, hogy idővel nem fogod tudni abbahagyni, ezt neked kell eldöntened. Én is azért szoktam rá annak idején (ez jó 20 éve volt) mert szerettem cigizni, nem menőségből vagy ilyesmi, egyszerűen élveztem a dolgot és úgy voltam vele, hogy ha majd megunom, abbahagyom - hát ez nem igazán sikerült :D De tulajdonképpen ma is szeretek dohányozni, talán nem is akarok igazán leszokni.
2021. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Örülj neki! Én örülnék ha lenne lehetőségem rászokni!
2021. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A cigi maga nem nyújt élvezetet... A cigi elvonási tünetet okoz, amit te élvezetnek érzel az nikotin utáni sóvárgás enyhítése... Ez olyan, mintha neki mennél a falnak, mert olyan jó érzés mikor elmúlik a fájdalom. 9 év után szoktam le...
2021. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!