Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen jelekből tudhatnám meg...

Milyen jelekből tudhatnám meg hogy a párom füvezik-e?

Figyelt kérdés
Korábban (még megismerkedésünk előtt) sajnos gyakran szívott fűves cigit, de leszokott. Két éve vagyunk együtt, eddig fel sem merült bennem hogy újrakezdte volna (tulajdonképpen azt sem tudnám hogy régen szívott ha ő nem mondja el) de mostanában olyan furcsa... lehangolt, befeléforduló. Sajnos munkahelyi meg egyéb gondjai is vannak, félek hogy a problémák miatt újból ehhez "menekül". Próbáltam beszélni vele, és bár mindig mindent megbeszélünk most ellintézte a dolgot egy morcos, felháborodott "Dehogy!"-val. Bevallom a cigisdobozait is átnéztem, nem-e találok füvet - semmi, de mégsem bírok megnyugodni. Mit tegyek?! Vagy egyáltalán miből vehetem észre ha újrakezdte?
2010. szept. 6. 18:32
 1/7 orsybaba88 ***** válasza:
100%

ha te füveztél már, akkor érezhetted h van egy semmihez nem hasonlító illata a füstjének. én tuti ebből indulnék ki, ha érzed a ruháin, akk tuti lebukás. esetleg ha a készítéshez szükséges dolgokat találod meg nála. bár nem vagyok híve az ilyen bizalmatlan kutakodásnak. lehet az is, h nyomasztja valami, és idővel el fogja mondani, csak előbb magában kell letisztázni. én is így viselkedem, ha valami bánt, és nem füvezek:)

ne aggódj, légy vele megértő és türelmes!!!!

2010. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

-Véreres szem.

-Cigis doboz billenő fedelének a belsejéből hiányzó papírfül.


Amúgy meg ne aggódj ezen! A fű azért nem heroin. Még mindíg jobb mintha inna.

2010. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan,hogy leszoktam ill. leszokott ! Ezt talán TE is tudod. Egyenlőre tiszta... Vagy mégsem.
2010. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az a baja, hogy jól esne rágyújtania egy jointra, de miattad nem akar. Tudod azon kívül, hogy nevetett nyugtató hatása is van a fűnek, és ha stresszes a melója, vagy veszélyeztetve érzi magát, akkor érthető, hogy ehhez akar menekülni.

Szerintem mindketten szívjatok el egy jó cigit, szeretkezzetek egy hatalmasat és mindkettőtöknek sokkal jobb lesz...

Én néha, havi kihagyásokkal szívok, de akkor "rendszeresen" még egyszer sem voltam "depressziós" az elhagyásakor, inkább olyankor szoktam szerezni, mikor az vagyok, vagy nagyon stresszes rohanós az életem. (És persze van rá pénzem.)

Szóval szerintem ezek nem "elvonási tünetek".

2010. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom előttem szólóhoz, ne stresszeld tovább ilyesmivel, inkább fedezd fel milyen jó dolog, és engedd neki, de értesd meg vele hogy a mértéket meg kell tartani és nem szabad hogy minden a fű körül forogjon :)
2010. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fű+szeretkezés=maga a gyönyör. isten ajánmdéka.
2011. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehogy már higgy ezeknek a sok hülye fas-z embernek jó hogy nem már meggyőzitek hogy szívjon ő is mind buta emberek vagytok nem hiszem el hogy ilyen idiótá k vannak én a 26 éves barátomat szokatttam le a 10 éves füvezéséről és lehet hogy nehéz volt fogozatosan kelett de inkább megölném magam minthogy egy drogossal éljek
2011. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!