Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudhatnám meg, hogy a...

Honnan tudhatnám meg, hogy a szüleim sejtik-e, hogy cigizek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgyis mondani fogják, ha rájönnek, vérmérséklettől függően leülöltenek, vagy csak fejcsóválással kísérve mejegyzik, hogy a te dolgod, a te egészséged bánja.

Én is dohányzom amúgy, nekem az utóbbi történt. Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, fölösleges titkolózni. Szerintem.

2010. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

április elsején mondd meg nekik, h dohányzol.

ha azt mondják, h "tudtuk", akkor tudták.

ha azt, h "micsoda???!!!"

akkor vágd rá gyorsan, h "hehe, április bolondja"

:)

2010. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd meg tőlük h tudják e hogy cigizel:D
2010. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát kérdezd meg nyíltan! Ha jó a kapcsolatotok, akkor nyugodtan kérdezd meg.. én is cigiztem, és nem örültek neki itthon kicsit sem... mondjuk én lebuktam többször is öngyújtóval, füstszagú voltam stb..

vagy hátulról jövősen faggasd ki, hogy mit szól azokhoz a fiatalokhoz, akik állandóan füstölnek..hátha kiböki, hogy tudom hogy te is cigizel:-)) jobb ötletem nincs!

2010. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen közöld.

Én amikor elkezdtem akkor már volt vagy 20 üres doboz az asztalomon,anyám aztmondta hülyevagyok és kész:D

2010. júl. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!