Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatnám meg azt,...

Honnan tudhatnám meg azt, hogy hogyan lehetnék olyan, hogy azt a lányt tudjam megszerezni (tartósra) aki tetszik és szerelemes is lehetnék belé?

Figyelt kérdés

Nagyok az igényeim, de akinek sikerül annak is nagyok. És nekik miért sikerül? A férfiak egy halmaza tud azzal járni akivel akar és szerélemes is belé és boldogabb mintha egyedül lenne.

Na, én hogyan tartozhatnék ezek közé? Ezt kéne valahonnan kideríteni. Valami bölcs embertől, vagy a hangoktól :)


Aki azt hiszi hogy nem tudom hogy, kibe lehetnék szerelmes, vagy hogy minek nekem olyan lány, legyek olyanba szerelmes akit elérhetek, az inkább ne írjon semmit ide, mert ezeken a vitákon már túl vagyok évek óta, és semmi eredményre nem vezettek, hiába is hitték azt a vitapartnereim, hogy itt kéne keresni a megoldást.


Amúgy 30 éves vagyok és ha valakinek a szellemi képességimet, bátorságomat, tájékozatlanságomat, szociális intelligenciámat becsülné le, azt is kérném hogy "más" társaságot keressen!


2011. aug. 13. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, mik az igényeid?
2011. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te is írni magyarul rosszul. Ezért tanácsom, hogy nézzél házassági hirdetést az interneten. Ott mindjárt látni is a kiszemelt férfit, vagy nőt, és összeillés esetén írni neki pár jó szót. Ilyen jó írásra, és műveltségre nagyon buknak a nők.
2011. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi a gond ? engem tényleg érdekel ..


amúgy nekem az véleményem tapasztalatból is hogy :


1. nem a saját személyiség fejlődéseddel vagy elfoglalva ,hanem vonzalmat és egyfajta ideát táplálsz valaki iránt aki még csak nem is engedi h jobban megismerd .


2.nem engeded be az Életet ,valamifajta jégászborvárban élsz ,ami hideg de pontos és tökéletes ,a saját elméd teremtette és kiszámítható. Ehhez pedig minden erőddel ragaszkodsz.


3 ez pedig az ismeretlentől,a mástól(nem az elképzelések) való félem miatt van ,és részben gyávaság is .


4 te megláttál benne valamit és ez talán szerelem volt a te részedről ,viszont ő nem látott meg téged ,és ha két társlélek találkozik mégsem veszi észre egymást, akkor nem biztos h annak a két embernek ebben a dimenzióban dolga van egymással .vagy legalábbis nem úgy mint ahogy mi azt elképzeljük.


segítettél nekem a kérdéseddel -mert mindent magamról írtam és összecseng ..uh az inspirációt köszönöm .


sok sok évet pazaroltam egy ideára,és lassacskán kezdek vele leszámolni .beengedni mást is az életembe, tartalmat ,mozgást ,szellemiséget,és nem utolsó sorban szeretetet..


-szóval a barátságok kapcsoltok alakulóban ,a felismerés ,és itt megfogalmazottak miatt :) -párkapcsolat vonalozásban pedig szintén teret adok a realitásnak hogy arca tekintet érintése legyen a szerelemnek .az utóbb írtakat és a kölcsönösség lehetőségét nem áldozom fel a mozdulatlan álomkép oltárán.


én itt tartok jelenleg ,


Neked pedig minden jót kívánok!


Értékes lehetsz ha ilyen dolgok foglalkoztatnak .

2011. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22:24

Nálad te hol olvastad a kérdést és milyen szemüveggel?

2011. aug. 14. 22:22
 5/9 A kérdező kommentje:
- "Nálad"
2011. aug. 14. 22:23
 6/9 A kérdező kommentje:

20:03

Ezek nem igények, hanem érzések igazából.

2011. aug. 14. 22:27
 7/9 A kérdező kommentje:

[00:57]

Nem egészen jók a hipotéziseid.


Az érzésekből és a vágyakból kellene kiindulni, mert ezek adottak és nem lehet őket megváltoztatni.

Pl. valaki szereti a mákostésztát, valaki nem, és nem lehet rábeszélni, megtanítani senkit hogy szeresse vagy ne szeresse.

2011. aug. 14. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet nem szereted a mákos tésztát -és ezért ragaszkodsz a dióshoz mert mondjuk azt szereted .így be sem engeded az életekbe pl a kakósat :)

((((vagy a málnaszörpöt ,magyar konyhát, vörösboros kólát -a sziget jegyében,ha már onnan jöttem ma . :)))

- szóval az új ízek kimaradnak igy szerintem .DE az tény h nem könnyű nyitni bármerre másfele ha az ember agya ,lelke ,rááll valamire. (v valakire )de megéri sztem.


(csak ezt akartam érzékeltetni, leírni korábban lehet nem sikerült túl jól..)



00:57 voltam

2011. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amelyik ételnek az illata sem jó, meg az állaga sem tetszik, meg tudom róla hogy miből készült, azt meg sem kóstolom, mert tudni fogom róla hogy úgy sem fog ízleni.

Ráadásul egy ételt megkóstolni azt egyszerűbb, mint sok sok csajt külön-külön megismerni, hogy hátha ez lesz az igazi.

Szóval ez nem így működik.

Ha kezdetben nem látom rajta hogy vonzó, akkor később sem lesz az. Ennyire azért ismerem magam. Próbáltam már járni úgy, hogy nem volt vonzó egy csaj, jártam vele sokáig és egyedül éreztem vele magam.

Nem ilyen egyszerű ez, én tudom, sok éves tapasztalatom van, nem most kezdtem ezzel a problémával.

2011. aug. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!