Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mit olcsóbb...

Szerintetek mit olcsóbb hosszú távon szívni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Iqos 2.4 vagy vape (elektromos cigaretta) olcsóbb hosszabb távon. Illetve melyik bírja tovább, melyik romlik kevésbé stb...

Illetve azt is leírhatjátok, melyik kevésbé káros (azt hogy mind2 káros tudom magamtól is, nem kell leírni)

Válaszokat előre is köszi



2022. jan. 3. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
A legolcsóbb, ha semmit nem szívsz, nem csak a készüléket, a “dohányt”, de a gyógyszeteket is megspórolod
2022. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha nő vagy az enyémet.
2022. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
#2, gondolom, egy méret a cigarettával, azért nem sikerült még nőt találj irl
2022. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Sztem az elektromos cigaretta olcsóbb, bár én sokat sz*ptam a porlasztócserék miatt.
2022. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

A legjobb ha semmi cigarettát se szívnál!!

Mert nagyon egészségtelen dolog ez!!

A leszokáshoz lehet segítséget kérni!

2022. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Ecigi. Ha megtanulsz tekerni porlasztó csere helyett, akkor pofátlanul olcsó. 2000 a vatta kb 10 tekerésre, 3000-4000 a huzal 3 métere, kb 20 centi kell egy huzalhoz. Egy jó tekerés kb 2-3 hét, persze teljesítménytől is függ, a vatta jó pár napig tiszta. + liquid
2022. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 és #6 köszönöm, többiek meg lécci olvassák már el az utolsó előtti mondat zárójeles részét...
2022. jan. 3. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
14%

A vape joval károsabb.

Amúgy meg ha nincs pénzed miért nem hagyod abba ezeket a szarokat?

2022. jan. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 simad ***** válasza:

kedves 6 os, a tekerést elég leégetni vattázás előtt meg lemosni így lejön a kox róla kb 4-5 hónapig is kitart de hallottam olyanról aki 1 éve tolja ugyan azzal, de ha nagyon igényesek vagyunk akkor igen lehet 2 hetente is.

1 csomag vatta is elég kb 4-5 hónapig vagy több nekem 3 csomival van jelenleg. És nem károsabb a vape, sokkal jobban érzem magam amióta átszoktam, de írhatjátok hogy károsabb ha nem szoktatok át vape-re...sok a tudós ember, nem is értem miért nem gyártotok vakcinát. mert gyógyszerészek meg vegyszerészek vagytok 6 orvosi diplomával. Most le lehet pontozni, kár hogy ennyi buta ember van semmi közötök hozzá ki mit csinál, vagy talán irigyek vagytok?

2022. febr. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen le lehet égetni, csak nem vagyok fillérbaßó. A sok barom aki pedig lepontozott annak semmi fogalma nincs a témával kapcsolatban.
2022. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!