Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amikot leszoktàl a cigiről,...

Amikot leszoktàl a cigiről, mire költötted a sporolt pènzt? mennyit dohànyoztàl?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
én 3 éve szoktam le a dohányzásról, a maradék pénzből megvettem az álomautómat egy 1.8T második generációs octaviát. jó döntésnek tűnt, a cigipénzből majdnem kijönnek a szervízköltségek :)
2022. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem több, mimnt fél misi jött össze pár évvel ezelőtt egxy év alatt, én a Kanári szigetekre mentem a párommal. Ő is leszokott, neki is összejött, csak kevesebbet szívot, így neki egy 300k körüli összeg volt.
2022. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másra költi azt.

Számold ki hogy neked mennyi marad és te mit tudsz kezdeni vele.

NApi egy doboz az évente már több mint 500000 ft .

De ez jóval több mert hol erre hol arra is kell plusz pénz.

Nekem például nagyon sokszor a parázs is kiégette a pólót és ez is iszonyú sokba került. De egy öngyujtót is mindíg kell venni.

2022. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

úúú.... nekem az àgyat.... volt olyan hogy szèthullott a paràzs, a huzat meg úgy mèzet ki mintha sörètessel lőttèk volna....


amúgy èn a hitelbe "tervezem" törleszteni.... csak elfelejtettem megírni.... vagy ha majd jön a baba akkor majd rà.... :)

2022. jan. 22. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Majd " az úgy sose működik.

Most azonnal és addig is gyüjtheted a pénzed.

2022. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi a férjemmel egyszerre szoktunk le, és azóta (5 éve) minden évben nyaralni megyünk. Cigis évek alatt nem nagyon tellett rá, de amióta leszoktunk, azóta voltunk Peruban, Marokkóban és Egyiptomban. Idén USA (Anchorage, Alaszka). Jövőre Japán van betervezve, de majd meglátjuk.
2022. jan. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mér több mint tíz éve nem dohányzom, de ha drága csokit vagy üdítőt veszek arra gondolok, h legalább cigit nem veszek. de amióta vannak gyerekek alkoholt se nagyon :) szóval egyre több a luxuscikk
2022. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jól hangzik, hogy megmarad évi 500 ezer forint, de nem, valójában elmegy másra. Észre sem veszed, hogy több van 😃 (nem rakod félre egy perselybe így elmegy bármire sörre, chipsre akár)
2022. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!