Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés dohányosként 1...

Milyen érzés dohányosként 1 napig nem rágyújtani? Valakinek sikerült már?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült!

Két évvel ezelőtt. Egyszerűen elfogyott a cigim, és nem volt lehetőségem vásárolni.

Azóta nem dohányzom!

2022. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem rossz, nekem semmilyen elvonási tünet meg hasonló hülyeség nem volt.

Inkább csak öröm hogy ezt is megtudtam csinálni és aztán egyre több lett ez.

2022. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embernek sikerült már. Egy nap még semmilyen változást nem hoz. Kell elszántság a folytatáshoz, meg kell mutatni annak a szemét ciginek, hogy te vagy az erősebb. Ez egy harc. A legjobb, ha reggel már nem gyújtasz rá, és máris úgy kezded a napot, hogy az egy nap harmada már el is telt cigi nélkül. Már csak 16 órát kell kibírni, és cigi nélkül kell lefeküdni. Én 32 év után hagytam abba. Egy hétig fájt a fejem, de ezt Algopyrinnel egész jól lehetett kezelni. 2-3 nap után már könnyebb volt a légzés, de pár hétig eltart mire az a sok kátrány kiürül a tüdőből. Persze 100 százalékos már sose lesz, de legalább nem rontom tovább. Már bánom, hogy nem 20 éve hagytam abba, és abban is biztos vagyok, hogy soha többé nem veszek cigit a számba. Megéri letenni, a pénztárcádnak és az egészségednek is jót teszel. Mindenképp csak nyerni lehet ezzel. És annyira nem nehéz leszokni róla, mint ahogy gondolod. Talán épp ez a gondolat gátol meg sok embert a leszokásban, hogy beléjük van ivódva, hogy mennyire nehéz leszokni.
2022. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KomradeKat ***** válasza:
100%
Sikerült de nekem ritka szar volt. Nekem is csak elfogyott a cigim és nem tudtam venni, de én az elsővel ellentétben ahogy tudtam vettem.
2022. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!