Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdőgyulladásom van, mennyivel...

Tüdőgyulladásom van, mennyivel károsít jobban vagy mit tesz a cigi?

Figyelt kérdés

2 napja megállapították h Tüdőgyulladásom van , na most az lenne a kérdés hogy én napi 5-6 szál cigit szívok és hogy ez most sokkal jobban károsítja a tüdőm vagy csinálhat valami maradandó bajt ?


köszi előre.


2010. szept. 9. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

hajjajj demég mennyire, a tüdődnek most konkrétan szigorú oxigén diétára van szüksége, és hogyha most kibírod cigi nélkül akkor kevesebbet fogsz kívánni miután meggyógyultál, én így szoktam le

13/f

2010. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
13 éves vagy és le kellett szoknod, utolsó?! milyen világot élünk, hogy egy ennyi idős ember már túl van egy cigileszokáson...Istenem, remélem a gyerekeim nem lesznek ennyire hülyék mint a mostani gyerekek...
2010. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

barátnőm öccse 12 évesen volt túl az első leszokásán


ezt az utolsó válaszolónak üzenem :D


15/F

2010. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14/F vagyok és vízipipázok, de elszörnyedek, ha látok egy velem egy korú ill. nálam fiatalabb gyereket cigizni. Amúgy épp a múlt héten próbáltam ki a cigit és nagyon szar volt, szóval erről ennyit. Én csak azt tudom mondani, hogy ha nem is a dohányzásról, de a cigizésről mindenképp le kéne szokni.
2010. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
légyszíves nekem válaszoljatok és ne azon legyetek felháborodva hogy egy 13 éves kölyök cigarettázik... köszönöm!
2010. szept. 12. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
elhalhatnak sejtek a tüdődben emiatt
2010. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azonnal hagyd abba! amíg meg nem gyógyulsz, szüneteltesd, kibírod pár napig. tüdőgyuszi nem egy kis megfázás, vigyázni kell vele. és így a tüdőd is sokkal érzékenyebb. tényleg ne szívj!
2010. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy még durvább szövődmények legyenek, akkor csak szívd a cigit!
2010. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utifu-kakukkfu teat igyal ilyenkor, az utifuvet, tudofunek is neveztek az oseink.

Ezeket a gyogyfuveket betudod szerezni patikaban is pl., de segiteni fog, hogy konnyen fel epulj.


A cigaretta nem fog segiteni, de akkor ne is legyen tobb, mint 5-6 szall.

Ha teheted, akkor tegyel meleg pakolast a melledre es a hatadra, s ezt is lehetne, hogy gyogyfuvekbol all.


Jobbulast!

2010. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a cigi füst az egy elég károsdolog, pusztítja, mutálja a sejteket. Szóval ha a rendes sejteket kinyírja, akkor a virus sejteket is kifogja nyírni.

Azt hogy most a +CO menyire próbléma azt nemtudom.

Hozzátenném nem vagyok orvos, csak józanparaszti ésszel jutottam erre.

2010. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!