Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdőként milyen elektromos...

Kezdőként milyen elektromos cigit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdő vagyok és szeretnek e- cigit venni, mit ajánlotok?

Nem szeretnék eldobhatósat, de nyilván egy szuper high tech sem kell, mert nem tudnám használni.

Esetleg meg tudnátok osztani néhány fontos infót is mielőtt megveszem?



2022. febr. 4. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is abszolút kezdő vagyok. Egy hete vettem ezt: [link]

Könnyű kezelni, legalább is a többihez képest. Meg vagyok vele elégedve, de én is várom, hogy jobban hozzáértők mit mondanak ez ügyben :)

2022. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egy SMOK Nord 2-vel kezdtem de hamar túlnőttem. Ezért nem érdemes kis gépet venni kezdő vagyok címszóval mert 1-2 hónap és nagyobbra vágysz, legalábbis velem ez volt. Én valamilyen POD modot ajánlok kezdésnek ami szabályozható és van hozzá DL és MTL podfej is, hogy el tudd dönteni melyik vonal szimpatikusabb. Egyébként a legtöbb ember a DL mellett rakja le a voksát (egyből tüdőre), a "nagy" gépek is mind ilyenek.
2022. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!