Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigifüstszagot, hogyan tüntess...

Cigifüstszagot, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Reggel vettem új ruhát fel, autóval utaztam, de dohányoztak benne, tisuta büdös a ruhám, én érzem, mit tegyek?

2022. febr. 10. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mosni, mast nem tehetsz. Ezen kivul ha kint acsorogsz 1-2 orat, akkor valamennyire kiszellozik, de igazan csak a mosas segit.
2022. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam valami semlegesítőről az vajon ér valamit?
2022. febr. 10. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, neked mi bajod? Ki kell mosni es csokolom, felesleges emiatt plusz koroket futni meg vegyszereket venni, mert minek?
2022. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor utazásomon kell változtatni,.mert minden nap cigiszagúan megyek dolgozni!
2022. febr. 10. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En mondjuk dohanyzom, de nagy parasztsagnak tartom ezt zart terben/kocsiban, soha nem csinaltam.

Esetleg megkerheted oket, hogy ne, vagy max akkor valoban mashogy kell bejarnod.

2022. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
#5 én is dohányzom, szerintem viszont csak akkor parasztság, ha nem dohányzó mellett csinálom, nálunk a családban mindenki dohányzik, így senkit nem zavar, ha a nappaliban rágyújtok, viszont ha vendég jön és tudom, hogy nem dohányzik, akkor nem.
2022. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 simad ***** válasza:
Vape a megoldás
2022. febr. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!