Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokan dohányoznak?

Sokan dohányoznak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyian min pl. húsz éve, de még bőven.
2022. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb minden 3.-4. ember. Ez nem a többség, de sok.

Meg attól is függ, kire mondod, hogy "dohányzik", aki néha elszív egyet, ha úgy adódik, ha nem privátban teszi, hanem az utcán, akkor aki látja, dohányosnak tekinti, de neki lehet ez az 1. cigije hónapok óta és hetekig nem fog ,megint rágyújtani.

A dohányzás egyébként korosztályfüggő is. Diákok közül elég sokan dohányoznak, szerintem ilyen 40-50% szívja vagy kipróbálta, aztán ez lejjebb megy később. Ilyen 40 körül egész sokan leteszik vagy a nők egy jelentős része gyermekvállalásnál. Időseknél nem tudom mi az arány...sok dohányos öreget láttam, 60 felett leszokni már nemigen szoktak. Talán arányaiban az ő korosztályukból szívnak a legtöbben, mert régebben valahogy sokkal menőbbnek tűnt a dohányzás (mikor ők rászoktak) és, ha már rjta maradtak évtizedekig és élnek, úgy gondolják: "Minek tegyem le?"

2022. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!