Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elf bar rf350, vélemények róla?

Elf bar rf350, vélemények róla?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, mert összesen kettőt találtam. Hogy működik pontosan, mi kell az újratöltéséhez, ti hányszor töltitek egy nap, stb.

Nekem szemely szerint nem kéne egy komolyabb e-cigi, csak át szeretnék valamire szokni cigiről.



#elf #Elf Bar #rf350
2022. márc. 1. 20:57
 1/5 anonim válasza:
14%
ha rákban akarsz meghalni akkor igy tovabb gg
2022. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a te válaszod érdekelt, de azért köszönöm hogy szakítottál rám időt.
2022. márc. 1. 21:19
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia!Én a juicyvape oldalról rendeltem, kb naponta 3 szor töltöm, de elég sokat is szívom.Rendelj hozzá majd külön pod fejet ha véletlen nem lenne jó ami hozza van.De szerintem ezzel nem tudsz leszokni, én is próbáltam de nem ment ezzel de azért jó hogy van
2022. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezegettem ezt mar enis, ha ezt rendelem kulon amugy mar nem kell extra igaz? Tehat benne van minden a dobozban max ha szeretnek majd kulon liquidet azt kell csak?
2022. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok… beneztem bocsi en az rf1000 re gondoltam😄
2022. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!