Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos tisztítóeszköz beleolvadt...

Iqos tisztítóeszköz beleolvadt a hevítőkamrába egy kicsit.Hogyan cserélik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap rögtön miután elszívtam egy Heets-et, figyelmetlenségből egyből a tisztítóeszközt belehelyeztem a készülékbe, egy nagyon minimálisan szerintem ráolvadt a műanyag. Lehet,hogy csak szennyeződés, nem tudom eldönteni róla biztosan. A tisztítóeszköz nem deformálódott egyébként.

Az oktatóvideókat megnéztem, beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt mondták akkor cserélik ha fizikai sérülés van az eszközön. Tehát ha jól értelmezem, most ha ‘véletlen’ leejtem és eltörik kicserélik szó nélkül, így pedig nem?:D

Történt már mással ilyen,hogy túl hamar rakta bele a tisztítót és megolvadt? Lehetséges ez egyáltalán, vagy úgy van kialakítva, hogy ez ne történhessen meg?

A hevítőrúd tövében mintha lennének kis fekete maszatok, amúgy az Iqos többi része úgy néz ki mint az incidens előtt.


Köszönöm a válaszokat!



#csere #garancia #ügyfélszolgálat #Tisztítóeszköz #Beleolvadt
2022. márc. 9. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is szoktam így tisztítani ha nem figyelek. Nem az lesz, a “maszat” pedig égéstermék, meg eljött az idő, hogy tisztítsd.
2022. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!