Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 20 év alattiak, ti mennyit...

20 év alattiak, ti mennyit cigizek egy nap?

Figyelt kérdés

Mióta?


Én 19 vagyok és lassan egy dobozt elszivok/nap. 16 évesen szoktam rá.


2022. márc. 10. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves vagyok, már 5 éve, vagyis 12 éves korom óta dohányzok rendszeresen. Piros Marbit szívok.

Napi 1 vagy másfél dobozzal, de szeretném csökkenteni a mennyiséget napi 4-5 szálra mert érzem magamon már a káros hatásokat. Próbáltam már letenni de 2 órát bírtam csak ki nagy nehezen rágyújtás nélkül. Am szeretek cigizni, nem mindig esik jól mondjuk. De reggel a kávémhoz mindig fel tud dobni egy szál piros marbi.

2022. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Havonta pár szívás mentes e-cigiből.
2022. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Majd akkor szoktok le ha komoly lesz az elhatározás.

Mert az hogy csökkenteni akarom, meg olyan jó rágyujtani és beszélni is jó róla, na addig nem tudtok leszokni.

Akarat kell és menni fog.

Aki itt kérdezi meg annál még nincs meg az elhatározás, ez akkor lesz amikor senkinek nem szóltok hanem leszitek és vége, sose gyujtatok rá többé.

Magamról tudom hogy amíg a haverokkal dumáltunk róla hogy hát de jó lenne abba hagyni, az nem fog menni.

Aztán jó sokára elhatároztam és nem szóltam senkinek hanem abba hagytam .

Persze az sokat nyomott a latba hogy majd meg fulladtam már sokszor annyira köhögtem, futni semmit nem birtam.

Meg a reggeli köhögésnél a sok slejm mire felszakadt , abba is majd megdöglöttem.

2022. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy doboz körül szoktam, néha több, néha kevesebb. Próbálom tartani a max napi egy dobozt.

Kb 4 éve szívom. 19L

2022. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!