Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos vagy ecigi? Melyik az...

Iqos vagy ecigi? Melyik az egészségesebb? 25/L

Figyelt kérdés
10 éve már, hogy dohányoztam, de csak egy évig, a baráti társaság miatt. Tavaly kipróbáltam az iqos-t is meg az ecigit is, és tetszett mind2. Ha naponta kb 5x beleszívnék, melyik kerülne többe? Melyik az egészségesebb? Egyik személytől azt hallom, hogy az iqos egyáltalán nem káros, mástól viszont azt, hogy az ecigi sokkal jobb.

2022. ápr. 14. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem egészségtelen egyik sem igazából mert nincs égésterméke.
2022. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De úgy tudom az ecigitől bevizesedik a tüdő
2022. ápr. 14. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Iqos 80ft/szál

Nikotinos aromásított liquid pedig 1ml olyan 200 forintra jön ki.

Na most a saját példámmal élve, iqos-t szívtam havi 45 ezer volt, 2 hónapja áttértem az e cigire, havi 10ből megvagyok. (8mg nikotinos liquid-el)

Egészségesebbnek nyilván az e cigit lehetne mondani, hiszen abban csak glicerin meg propilén-glikol van ami gőz formájában távozik.


"az ecigitől bevizesedik a tüdő"

Ez nettó hülyeség.

2022. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ezt sajnos egyelöre nem nagyon tudjuk megválaszolni.


Mindkét termék viszonylag rövid ideje van a piacon, ezért a hosszútávon kifejtett hatásukról csak spekulációk vannak.


Biztató dolog azonban, hogy egyik módszer sem visz be kátrányt a tüdöbe.

2022. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!