Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Likvid kb mennyi idő alatt...

Likvid kb mennyi idő alatt fogy el? Ha kis üvegbe van és napi egyszer kb 10 szer szívok bele az e-cigibe?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre érdemben nem lehet válaszolni. Ez kb. olyan, hogy mennyi benzint eszik a kocsim ha 1 nap egyszer elemegyek vele a boltba?

Tudod a választ? Nem hiszem.

2022. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nikotinos ecigi nem arról híres, hogy napi egyszer párat beleszívsz.

Az e cigit folyamatosan nyomatni kell, hogy érezd a hatását nagyobb függőséget okoz mint a sima cigi, mivel ezt ugye bárhol szivhatod a munkahelyed wc- jeben, vagy reggel ha felkelsz kisem kell kelned az ágyból.


Én gyakran szivom és sokat nekem egy 10 ml 6-os nikotin tartalmú liquid másfél napra elég ha itthon vagyok és egész nap szivom akkor egy nap.


De nem látom értelmét a te esetedben ezért pénzt kiadni mivel ha ilyen keveset szívnál igazából nem is vagy függő akkor meg mi értelme?


Ha ezt elekezded fokozatosan rászoksz majd folyamatosan szívni fogod. Leszokni meg erről is ugyanolyan nehéz mint a sima cigiről sőt...

2022. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!