Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti mit csináltok,...

Dohányosok, ti mit csináltok, amikor lebetegedtek? Akkor is cigiztek, vagy nikotintapaszt használtok, vagy olyankor nem is kívánjátok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, amik közvetlenül "befolyásolják" a közérzetet, amire rátesz a füst, mint a torokfájás, köhögés, hasfájás, gyomorégés, stb.

2022. ápr. 15. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Ugyanúgy cigizek, nem érzem tőle rosszabbul magam.
Ugyanúgy cigizek, rosszabbul érzem tőle magam.
Nikotintapaszt/egyebet használok.
Teljesen hanyagolom a nikotint, de szenvedek tőle.
Teljesen hanyagolom a nikotint, nem is kívánom.
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Snüssz
2022. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam olyan beteg,hogy ne tudnék rágyújtani...azt vallom,aki erre képes az nyugodtan le is szokhat, mert akkor könnyen képes rá!Mindenkire felnézek,aki le tud szokni,aki pedig napokig tud NEM cigizni,az le is tud/na szokni!Feleslegesen minek mérgező magát...ez elmondható lenne rólam is,de én egy gyenge Sz...R vagyok.. szóval nem bántásnak szántam!
2022. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül ha hányok akkor nem gyújtok rá. De simán vissza szokok. Most geek bart is szívok de ezzel se csökkent a sima cigi
2022. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!