Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális, hogy nekem egyáltalá...

Normális, hogy nekem egyáltalán nem jön be a dohányzás?

Figyelt kérdés
Fél évig dohányoztam divatból kamaszkoromban, de igazából nagyon nem jött be. Eleve nem is tüdőztem le soha, de még így pöfékelve se volt bejövős. Nem tetszett, amilyen íze meg szaga van. Ez normális vagy velem van a baj?

2022. ápr. 22. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lehető legnormálisabb.
2022. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem az.
2022. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
De ez az én véleményem. Én személy szerint imádom a cigit.
2022. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2022. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Letüdőzés nélkül nekem se jönne be, de amúgy érthető. Nincs vele semmi baj.
2022. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2022. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező valójában a dohányosoknak sem ,,jön be" a dohányzás, nem azért csinálják mert örömüket lelkik benne, hanem mert függők.

Adj hálát az égnek, hogy nem szoktál rá, gondolj csak bele, milyen rossz lenne, ha 1-2 óránként rákellene gyújtanod, ahhoz, hogy úgy éld az életed, mint azok, akik nem dohányoznak, mind ezt az egészséged és a pénztárcád kárára, tényleg örülj neki!

Szerencsére ma már nagyon ciki dohányozni és a cigitől bűzleni.

2022. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, a dohányosok függésre hajlamos emberek, te valószínűleg nem vagy az azért nem jött be a cigizés. Ez egy szenvedélybetegség, ami nagyrészt azért alakul ki, mert a nikotin egy erősen addiktív szer, igazából érthetetlen miért legális. Örülj, hogy kimaradsz ebből az elcseszett sz@rságból.
2022. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Mindenki ,,függésre alkalmas" ember, senki nem áll a biokémia felett, bárkiből lehet függő.

2022. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, mint ahogy minden ember más genetikai örökséggel bír, van aki ilyen, van aki olyan betegségre hajlamosabb, ugyanígy a jellemvonásaink is különbözőek ezért igenis van aki a függőségre hajlamosabb. De nyilván ha valaki nagyon erőlteti akkor lehet függő akkor is, ha egyébként nem ez a gyengéje.
2022. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!