Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigarettából milyet vegyek?

E cigarettából milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sikerült Elf bar segítségével elhagynom a rendes cigarettát, most gondolkodom, hogy veszek egy e cigit. Mod kiszerelésben és mtl alapon működőben gondolkodom. Olyan érdekelne amelyik simán ki bír egy napot, illetve nem kell sokat pepecselni vele, ja és strapabíró! Max 15k et szánok rá.

Tapasztaltaktól kérdezném melyik most jelenleg kapható e cigi, amelyik megfelel ezeknek a kritériumoknak?! Esetleg linket is dobhattok!



2022. ápr. 25. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Oké szóval én szívesen segítek, de ami így konkrétan megfelel a kritériumoknak az, hát elég ritka

.

Tehát általában ami MTL, nem pepecselős és kevesebb mint 15k azok az elfhez hasonló podok. Már vannak abból is egész jók, ha erős liquidet használsz akkor kibír egy napot.


Viszont ha (box) modot akarsz, az valszeg akksis lesz, nagyobb tankkal tehát főként DL, és 100% drágább mint 15k.


Ezeknek tudatában melyik verzió hangzik jobban? Melyik kritérium a legfontosabb?

2022. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából az első lehetőségnél maradnék, mert mi van ha nem jön be a dolog?! Úgyhogy egyelőre mellőzném a nagy aksis, nagy tankos cigiket!

Köszi szépen előre is!

2022. ápr. 25. 12:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából utána néztem, csak nem akarom elkapkodni! Joyetech és Vaporesso márkákat nézegettem.
2022. ápr. 25. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

voopoo drag x

Talán ez a legstrapabíróbbb cigim eddig. Minél olcsóbb annal hamarabb merül es annál hamarabb megy tönkre.

Illetve ha napjában többször is szívod akkor bizony kell tölteni akár 2x is egy nap.

Régebben joyetech ego aiot használtam össze sem lehet ezzel hasonlítani. Hamar kifogy belőle hamar lemerül es a porlasztó is volt hogy 3 hétig bírta. Volt olyan is, hogy a joytech pár hónap használat után tönkrement.

A mostani Voopoo porlasztója 2 hónapot minimum kibír és már egy éve használom.


Biztos, hogy nem felel meg a kritériumoknak de ebből nem érdemes olcsó szart venni csak te fizetsz majd rá.

2022. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!