Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől fájhat vajon a mellkasom?

Mitől fájhat vajon a mellkasom?

Figyelt kérdés

1 évig, néha, ha nagyon ideges voltam, elszívtam egy egy szál cigit. Már nem, nem is fogok, elég volt belőle...

Rá nem szoktam ez biztos, megkínáltak simán nemet tudok mondani, sőt nem is kívánom már egyáltalán. Arra lennék kiváncsi, hogy meddig marad a kátrány, a tödőben. Vagy hogy ezalatt mennyi ragadhatott meg, okozhat e bármi gondot. Tényleg nem szívtam sokat. És még annyit. Futásnál ma rosszul lettem. Bepörgött a szivem, nem kaptam levegőt. Azóta fáj a fejem, és a mellkasom. Kint futottunk az utcán, lehet hogy a hideg levegőtől fáj a mellkasom?


2010. szept. 16. 20:15
 1/4 Morfologus ***** válasza:

Hát nem a cigitől.

Velem is előfordult foci közben ugyan ez, és akkor még nem cigiztem...suli legjobb futója voltam, ma már ha a kutyám után futok egy 20-30 métert kifulladok. Eljött az ideje a leszokásnak :)

2010. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de akkor mitől lehet? Én am lány vagyok.. Tényleg nem szívtam sokat. Vékony szálas, mentolos bond, ez volt átlagban amit szívtam. Heti 4 szál max/kb. Mitől lehet vajon?
2010. szept. 16. 20:59
 3/4 Morfologus ***** válasza:
Mondom, én még nem cigiztem akkor. Én elmentem orvoshoz, kaptam beutalót, röntgenre is elküldtek, de nem lett semmi, rég volt már, nem is nagyon emlékszem :) Valami bogyokat írtak ki. A tüneteidhez még annyit hozzátennék, hogy én majdnem elájultam és a látásom is furcsa lett pár másodpercig. Kicsit vicces volt a dokinál, kérdezte hogy mi a panasz, mondtam hogy dobogott a szivem, erre a doki: az nagyobb baj lett volna ha nem dobog :)
2010. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Morfologus ***** válasza:

Kicsit utánanéztem.

Ezen az oldalon találtam a tachikardia tüneteit, amik közül néhányat te is irtál. Olvasd átt.

[link]

Ne ijedj meg, írnak itt pacemakeres dolgokról is. Mindenesetre még holnap keresd fel az orvosod és beszéld meg vele, ő jobban ért hozzá és te is megnyugszol, valószínű csak valami átmeneti dologról van szó.

2010. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!