Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most tértem haza és most...

Most tértem haza és most látom 3-4 óra elteltével nem szívtam sokat 4-5 szál cigit...de olyan fura semmi íze a ciginek kicsit trágya ...mondom megnézem a szavatosságit!? És látom ,hogy rajta.:11/12/2020 Szerintetek csere??

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 01:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Szokj le. Ez egy jel az univerzumtól.
2022. máj. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Akkor tényleg nem szívsz sokat....
2022. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Erre csak ez a megoldás:


[link]

2022. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kösz a sok poént jót nevettem :D ...most ,hogy valaki leakar szokni és regényt ír azt nem értem,minek teszi ,leakar szokni leteszi ennyi

én csak 1 hétre tudtam aztán rájöttem nem is akarok.A baj továbbra is az ,hogy a dohánybolt mit képzel ?! Ne már ,hogy cigit se tudok venni..

2022. máj. 5. 06:50
 5/21 anonim ***** válasza:
Jó, de te sem írtad, hogy neked ilyet adtak el. Vidd vissza, persze.
2022. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Odavittem! Képzeld.: Mondta ,hogy ő nem tudja kicserélni nem tud másikat adni..mondom neki és ,ha visszajövök a blokkal ,meg ott van a kamera felvétel is ! Azon vissza tud nézni de a blokk is megvan...

Aztán rázta a fejét ,hogy nem tudja..én meg kiakadtam ,hogy akkor a kur**** any***dat szív**ál ki elkértem még a főnöke számát ,meg vettem egy friss dohányt ...mondtam neki a főnöke számát adja meg.Leses**art..Mondtam neki megint ,jólvan megnézem neten..már küldtem neten Nemzetinek üzenetet panasszal,hogy mit képzelnek..2020as dohánycsomagokat otthagyják és azt árulják ...de amúgy is 3és fél hetente érkeznek friss dohányok ...lassan már se Domingó se egyébb klasszikus jó dohány ,mert a Bolttulaj telibesz*rja ...remélem válaszolnak aztán megsz**ja a 2020as dohánykészletét meg a régebbit..

2022. máj. 5. 07:02
 7/21 anonim ***** válasza:
De ne csak nekik írj, hanem van nekik is felügyeleti szervük. Blokkot, cigit őrizd meg, azzal akármikor tudod igazolni. Dohányboltban szinte sosem vesznek vissza cigit, max. ha nincs kibontva. Amúgy tényleg szemetek.
2022. máj. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mostmár baszhatom!...De most nem is ez az 1 csomag a lényeg ,ha nem az ,hogy vann kinn még 16 db kb .. de már a 1-2 hónaposnak is roncs íze van.

Az lenne jó,ha kikapnának készletkisöprés..és akkor örülnék,hogy f***zt abba az 1 csomagba pucolhatod ki a felét ,engem ez jó érzéssel töltene el,amúgy nem tudom mi a Felügyeleti szervük! Nincs semmi kiírva a dohányboltra!

2022. máj. 5. 07:13
 9/21 anonim ***** válasza:
Pedig amúgy kötelező kiírni, illetve kérésre megmondani, de a neten is utána nézhetsz.
2022. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megvárom az emailt a Nemzetitől vagy lehet olyan Propaganda akik ezzel foglalkoznak elvileg minden dohánybolt fenn van ott kell tudniuk erre a panaszra mit válaszolni!
2022. máj. 5. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!