Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most tértem haza és most...

Most tértem haza és most látom 3-4 óra elteltével nem szívtam sokat 4-5 szál cigit...de olyan fura semmi íze a ciginek kicsit trágya ...mondom megnézem a szavatosságit!? És látom ,hogy rajta.:11/12/2020 Szerintetek csere??

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 01:14
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam ,hogy jó a fűre mondtam,hogy jó az más dolog.Tudom ,hogy nem jó szokás..de nem leszek tőle leprás most a tüdőm roncsolom de nekem ennyit megér..különösebb bajom se lesz tőle...betegségekre immunis vagyok Covidra se oltás se pozitív teszt ..most ,ha nekem jólesik had csináljam már..

persze minden rossz szokás közül mindet abba lehet hagyni..én majdnem mind abbahagytam..de a cigi az kell,ha ne mcigiznék lekaparnám a falat legalább ..addig csend van körülöttem amíg szívom a cigit..

2022. máj. 6. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!