Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés cigizni és...

Milyen érzés cigizni és vagdosni magát egy embernek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én csak azt tudom milyen érzést ezt két embernek csinálni, de arról hogy embernek milyen nem tudom.
2022. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Milyenre számítottál?
2022. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Most nem értem mi összefüggés van a kettő között.
2022. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
???
2022. máj. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 after stroke ***** válasza:
Egy ÉRZÉST szavakban lefesteni csak annak lehet, aki már maga is átélte azt az érzést. Vagy legalább valami nagyon hasonlót.
2022. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Cigizni jó. Vagdosni még nem vagdostam magam és valószínűleg nem is fogom. A kettő között nincs összefüggés.
2022. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Én Borderline vagyok és már sokszor meg vágtam magam, hogy enyhítsem a lelki fájdalmaimat. Arra jó. Jó érzés amikor már nem a lelki fájdalomra összpontosítok, hanem a testi fájdalomra(vágásra). Aki nem Borderline és nincs lelki fájdalma amit enyhítsen, annak igen csak fájdalmas és nem mókás dolog ez.
2022. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Nem cigiztem, és vagdosni meg pláne nem vagdostam magam. Normális vagyok. A borderline valami agybaj, vagy akarat hiány szépen hangzó neve?

Meg mi az a lelki fájdalom? Lélek nem létezik, hogy fájhat? Amit léleknek gondolnak, az csak az öntudat. Több állatnak is, például a csimpánznak, gorillának van öntudata, és hallottál valaha is arról, hogy egy majom vagdosta volna magát? Mert annál több eszük van!

A borderline-ság csak az akarat hiány és az önsajnálat keveréke.

Kényszermunkával gyógyítható lenne. Rosszkor születtél, már nincsennek ilyen munkatáborok.

2022. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!