Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért annyira menő ez?

Miért annyira menő ez?

Figyelt kérdés
tavaly a fél osztály cigizett,most meg vagy 4kivétel van velem együtt :O olyan is cigizik akiről egyáltalán nem gondoltam volna
2010. szept. 17. 15:53
 1/9 anonim válasza:
100%

sokan azt hiszik h ez menő.. de sztem nagyon gáz ha csak ezért cigiznek.. pl vannak olyan emberek akik egyáltalán nem menőségből csinálják.. de annak se tudom mi értelme.

am. énse cigizek..

2010. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad meg a korodat ha olyan 12-14-ig vagytok akkor majd "kinövik" nagyzolás most ez a menő. Később majd a pia, a buli meg a drog lesz. Sokan sztem úgy vannak fele ha nem cigiznek akkor kiközösítik őket és ez egy védekező mehanizmus, legalábbis az elején és mikor már rászokott a szervezete nem tud vele mit tenni, ezért gyújt rá. Aztán majd később felnőtt fejjel már tudja majd kontrolálni mit is akar (pl.ha saját pénzből kell majd fenntartani magát, nem olyan biztos, hogy megveszi azt a doboz cigit, vagy ha majd a környezete változik)
2010. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menő a cigiszag, a sárga fogak, büdös lehelet, büdös ruhák.. :) Majd rájönnek később, hogy mennyire undorító egy cigiző emberrel pl smárolni :)
2010. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én 17 éves vagyok... egyáltalán nem menőségből szívom, főleg, hogy a barátiköröm utál érte. Viszont sok gondom volt az életben, és jelen esetben ez az egyetlen dolog ami "megnyugtat".
2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem menő, csak azt hiszik. Olvastam, hogy ki tini korban kezd el cigizni, az kb még 30 évig szívni fogja.

Úgyhogy ezt nagyon beszívták.

Jól teszed, hogy kivétel vagy, maradj i az.

(Én ki sem bírnám egy olyan osztályban.)

2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát b.asszus, én is 17 éves vagyok és nekem is vannak gondjaim, mégsem cigizek(meg nyugtatót sem szedek, de lehet, hogy azt kéne).
2010. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mármint lehet inkább nyugtatót, mint cigit, attól nem leszek büdös :D De inkább egyiket sem.
2010. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Timcsikeh válasza:
83%
Na most lefogtok pontozni... Én is dohányzom napi rendszerességgel pedig 15 éves diák lány vagyok... Én Például nem azért szívom a cigit mert "menő" Sőt ha van rá alkalom félre is vonulok hogy ne lássák. Nekem azért kell a cigi mert nem tudok róla leszokni :S Vagy ha például felbasszák az agyam rágyújtok 1 szálra és ennyi... Szerintem az osztályod fele nem divat dohányos a másik fele meg hülye... És én nem szoktam elítélni azokat akik dohányoznak nem úgy mint 1 esek -.-" Attól hogy dohányzom lehetek még jó ember Na részemről ennyi (L)
2010. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hurrikán Béla válasza:
nemtom en szivom egy ideje de valahogy a csajozási átlagom ugyanakkora maradt na de a sötétitett üveges merci az menő:D
2010. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!