Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigizés ilyen menő dolognak...

Flora08 kérdése:

A cigizés ilyen menő dolognak számít?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista vagyok, nem dohányzom, egy szálat nem szívtam el soha. A múltkor osztálytalálkozón voltam, és megdöbbenve tapasztalatm, hogy a 20 főből kb. öten nem cigizünk. A bagósok meg 10 percenkén jártak ki az étteremből cigizni, és olyan érzésem volt, mintha erre rohadtul büszkék lennének, és engem lenéznek, mert nem követem a példájukat. A barátom, mielőtt elkezdtünk járni, dohányzott, de miattam leszokott róla, mert tudta, hogy engem zavar. Az egyik barátunk volt csaja, meg szó szerint lehülyézte, hogy miattam, akit szeret, leszokik a cigiről (ez egy éve volt). Értem én, hogy "fílingje" van a dohányzásnak, de még büszkék is rá? Ti mit gondoltok erről? Kérem, azt, aki csak oltogatna miatta, ne válaszoljon. Bocsi, hogy hosszú lett:)
2011. máj. 6. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a világ egyik leghülyébb találmánya. Szerencsére hozzánk nyugatról jön a divat, és kicsit késve, de nálunk is kimegy a módiból.
2011. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem menő havi tízezret fizetni egy tüdőrákért!

Ők csak az erős függőségüket próbálják meg jó színben feltüntetni.

Ha még diákként az ember poénnak is veszi, de amikor nem bír ki egy órát bagó nélkül, akkor már gond van.


A baj az, hogy még nem találtak ki helyettesítő tevékenységet. Ha unod a házastársad szövegelését, vagy egy teremben feszélyez a légkör, vagy egy kicsikét meg akarsz pihenni a munkával, akkor jó ürügy kimenni bagózni. De más esetben kifejezetten nyűg!

2011. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, általánosságban menőnek hiszik, de nem ilyen korban, hanem olyan 12-15 körül. Egyébként én dohányzom, és megmondom őszintén hogy inkább cikinek érzem mint menőnek...persze van aki szerint menő.
2011. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, lassan két éve dohányzom. Egyik év végi vizsgám után gyújtottam rá először, és megtetszett. Az íze, az illata, egyszóval minden. Aztán később már nem éreztem azt a kellemes illatot, meg ízt, és a hangulata is megváltozott, s hiába szívtam kevesebbet (2 szál/nap) nem esett olyan jól.

Aztán jött a csavar, kaptam egy pipát, és egy vizipipát, minőségi dohányokkal. Ez kb két hónapja volt. Azóta újra helyreállt a rend, ha csak egy kis időre is. Háttércselekvés-igen, de kifejezetten jól esik egy pohár tea mellett, esténként olvasgatva.

2011. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok.és fiú,szerintem nem menő dolog,hanem inkább szomorú,hogy a legtöbb 13-14-15 évesek már ilyen fiatalon szennyezik magukat. Én is elszívtam már úgy durván 13 szálat,de csak a "filingje" miatt,mert az íze az pocsék,igazából lehet,hogy nem pocsék,csak a füst olyan forró,hogy nem is érzed az ízeket! Ezért jobb a vízipipa! :)

Vízipipázni viszont szeretek,és azt is gazából a feelingje miatt,meg mert szeretem nézni a "füstfelhőket".

(Ha esetleg úgy döntesz,hogy vízipipázni akarsz,akkor figyelmedbe ajánlom a Shiazo köveket,én is azt szívom,mert annak nincs füstje,mivel a füst égéstermék,a kő pedig nem tud égni,sőt,akármi kerül a vízipipába,semmit sem égetünk,kivéve a szenet! ÉS NIKOTIN SINCS BENNE!!!! :D)

És szerintem inkább szégyelniük kéne magukat,hogy 10 percenként járna ki!

2011. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár az utolsó még közelebb van a 10hez, mint a húszhoz, és 10+ szál cigaretta egyenlő a nullával, meg vpznie se kéne, de az utolsó mondatával egyet kell hogy értsek. Én dohányzok, szeretek dohányzoni, de egyszer úgy is leszokok majd, feltéve ha akarok majd:)
2011. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk 30-ból,27-en cigiznek 15 évesen.
2011. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az gáz látod :D
2011. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!