Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elfbar használati ideje az...

Az elfbar használati ideje az elszívott slukkok számától vagy az akkumulátor élettartamától függ?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1500-as elfbart. Nem vagyok nagy cigis, naponta kb 3-4szer szívok bele párat. (4-5 slukk) Ha társaságban vagyok, akkor szoktam sűrűbben használni. A kérdésem az lenne, hogy addig tart ki amíg el nem érem az 1500 slukkot, ami nálam azért elég soká lenne, vagy az aksinak előbb vége lesz, minthogy elszívogattam volna a tempómban a likvidet.
2022. máj. 13. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig bírja amíg le nem merül vagy a liquid ki nem fogy. Ezt 1500 slukkra becsülik, persze ez emberenként változó lehet. Pl lehet, hogy valaki csak 1000 hosszabb slukkal már elszívta az összes liquidet. Előfordulhat az is, hogy mivel ritkán használod az akksi lemerül mielőtt kifogyna a liquid. Általában valamilyen pazarlás mindig lesz belőle, ezért sem ajánlanék elfet senkinek
2022. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!