Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 1500 slukkos elfbar vélemény?

1500 slukkos elfbar vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen izűek a jók szerintetek? Mit ajánlotok?

2022. máj. 14. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Cotton candy ice
2022. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cola
2022. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben a sorrendben:

Sour apple

Blue razz lemonade

Triple berry ice (viszont csak 3500 slukkosban létezik)

Kiwi passion fruit guava

2022. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ma találtam az utcáról felvettem egy ilyen dinnyés ízüt. Kipróbáltam működött. Finom íze volt, de nekem túl gyenge a nikotin. Szerintem azért is mert az első pár slukkhoz még volt elég energia az akksiban, utána egyre gyengébb gőzök jöttek és 5 perc múlva lemerült.

Biztos a nap felmelegítette, ettől töltődött kicsit az akksija. Kár, hogy nem lehet tölteni mert van még benne folyadék. :)

Egyébként a torok kaparó hatás akkor erősebb ha nagyobb wattal működnek ezek az E-cigik. És így verik át az embert, mert ettől úgy érzi mintha több nikotin lenne benne, pedig nem. Szerintem ebben csak 3-as erősségű folyadék van.

Életemben amikor először szívtam E-cigit 11-es Liquiddel az első pár slukk után olyan csuklás és torok fájás jött rám, hogy az borzalom. Joyetech eGo AIO 1500 volt a típusa

2022. máj. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem a grape, kiwi passion fruit guava és a pinapple ice jött be, de a pinapple peach mango már nem ízlett nekem. Amúgy még jó a sour apple
2022. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ti mennyiért veszitek? Én 5000-ért tudok eladót a közelben. Kijár Ausztriába, onnét hozza be. Mert a hirdetési képein német feliratos Elfbarok vannak
2022. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3500 Ft. 5000-ert nagyon nem megérős, mondhatni lehúzás. Én Budapestről veszem, ahol nagyobb a kínálat, csomóan árulják, lehet emiatt is olcsóbb, de 5k akkor se reális.
2022. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisvárosban kevesebben árulják, ezért drágább. És azt mondta az eladó nekem, hogy 11 doboz cigi mennyiségére elegendő... Ez szerintem egy hatalmas hazugság, mert jó ha 3 doboznyira elég.
2022. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem most peach mango watermelon van, de a redbullos nagyon jo es a blueberry-s sem az utolso🥴
2022. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!