Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elszívok egy doboz cigit,...

Ha elszívok egy doboz cigit, attól már rá lehet szokni a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Még sose szívtam el egy szálat sem, csak néha egy-két slukkot, viszont most kedvem kaptam elszívni pár szálat, de nem akarom rutinná tenni, csak gondoltam veszek egy dobozzal, azt elszívom, és utána többször nem. Ennyitől már rá lehet szokni? Mert akkor inkább nem próbálom, mert nem szeretnék rászokni

2022. máj. 29. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én olyan 5-6 dobozzal vettem eddig, de nem szoktam rá.
2022. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Azt lefelejtettem, hogy február óta egyáltalán nem gyújtottam rá, mivel várandós lettem.
2022. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A dohányzásban semmi jó nincs, ez egy legális függőséget okozó drog, ami csak tönkretenni tudja az embert fizikálisan és mentálisan, valamint a dohánygyárak tulajdonosait gazdagítja. A függőknek nem számít mennyibe kerül, ezzel őket nem lehet meggyőzni, sem azzal hogy büdös, vagy egészségtelen. Az benne a leggyűlöltebb számomra, hogy elszívsz egy szálad, majd indul az óra. Ketyeg, egyre kevesebb a szervezetedben a nikotin és egyre inkább kényelmetlenül érzed magad, ideges leszel és nem tudsz koncentrálni semmire, amíg el nem szívod a következőt. Nem tudsz semmit se normálisan csinálni, mert mindig meg kell állni cigizni, vagy szarul leszel. Ennek mi értelme? Van aki rászokik pár száltól is, van akinek több kell. Gondold végig, hogy neked megéri-e akárcsak esélyt adni arra, hogy ez a szenvedés megkeserítse az életedet.
2022. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Önmagában ettől nem. Én magam is elszívtam már 38 év alatt 3 doboz cigit. Rá se tudok nézni, undorodom a cigitől.
2022. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

4es ha undorodsz akkor minek szivtad volna el? hazug gc

kerdezo te meg ne cigizz, legyen eszed

2022. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenki így kezdi, hogy ő nem akar rászokni:D oké, most el akarsz szívni pár szálat, később nem, de mi a biztosíték hogy ezt be is tartod, és nem fogod megkívánni ezutan meg elszivni párat? szerintem kíméld meg magad ettől
2022. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Összesen néhány doboz cigit én is elszívtam már életem során, nem szoktam rá, de változó, kinek mennyi kell ahhoz. Ne vegyél, ahogy más is írja, nem biztos, hogy tartani tudod magad ahhoz az elhatározáshoz, hogy többet nem veszel (előfordulhat olyan, hogy á, csak még egy dobozzal, annyitól még nem fogok rászokni...). Inkább bele sem érdemes kezdeni.
2022. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Én is sokat cigeztem az életem során, de sosem szoktam rá, csak rágyújtottam, mert jól esett. De én azt mondtam, hogy "holnaptól nem gyújtok rá" és úgyis volt, nem is hiányzott a cigi, aztán évek teltek el, újra cigiztem egy ideig, mert ahhoz volt kedvem, aztán meguntam és nem cigeztem.
2022. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 2es válaszom miért pontozta le valaki? Még érteném is, ha az ellenkezőjét írtam volna... de így nem igazán...
2022. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
69%
Az, hogy valaki rászokik vagy nem, az változó, nem mennyiségtől függ, én már vagy 8 éve kihagyásokkal csinálom és nem szokok rá, akármikor le tudom rakni különösebb gond nélkül,nem hiányzik. Persze káros akár egy szál is, különösebb jó nincs benne, de mikor az van, hogy a munkatársaid fél óránként kimehetnek, te meg miattuk 3x annyit dolgozhatsz, mert te vagy ott, akkor azért bosszús leszel.
2022. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!