Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire észszerű egy elfbarna...

Mennyire észszerű egy elfbarnak újrafeltölteni az energiáját + más liqueddel feltölteni?

Figyelt kérdés

Inkább ecigit kéne vennem vagy

csinálhatom ezt kijátszva a rendszert?🤔



2022. jún. 5. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Észszerű? Semennyire.
2022. jún. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hosszú távon én szerintem ecigi


Liquidet meg az akkumulátort fel tudod tölteni.


Az elfben lévő akkumulátort viszont akkumulátor töltővel érdemes tölteni és nem sima töltővel.


Amire figyelj ha töltöd, hogy az akkumulátor töltő teljesítménye ne nagyon legyen nagyobb 3.7V-nál, ezen kívül már csak figyelni kell rá, ránézni néha miközben tölt, biztos ami biztos.


Én egy kisebb teljesítményű akkumulátor töltővel töltöm és eddig semmi baj nem volt, működik minden, viszont liquidet érdemes benne pótolni mert én jártam úgy, hogy újratöltöttem és kevés volt benne a liquid és emiatt megégrttem benne a vattát és égett íze lett.

2022. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sajtvadász58 válasza:
95%

Szerintem nemigazán érdemes újra tölteni őket, mert igaz, hogy ha liquiset is raksz bele, egy pár száz slukk meg kijon, de utána igyis-úgyis újat kell majd hogy vegyél. Nekem volt itthon 3 darab ujratöltött elf, de mind kifogyott egy pár nap alatt, persze elofordulhat, hogy a haverom nem töltött annyit az aksikon, vagy kevés volt benne a likvid.

Mellékesen had jegyeztem meg, hogy nekem egyik haverom feltöltötte és rakott bele liquides is én még szivogattam aztán egyszer csak láttam, hogy nem alszik ki a kis lámpa, hanem magától világít miközben nem is szívtam.Az egész teljesen felmelegedett, én meg azt hittem, hogy felrobban a kezemben:'(

2022. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!