Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erről az elfbar tilalomról...

Erről az elfbar tilalomról vélemények?

Figyelt kérdés

Szerintem nettó hülyeség csak azért van mert kormány nem tudja megadóztatni.

Amelyest rá tudják tenni az adót legális lesz dh-ba Lehet kapni majd.

Én ugyanúgy megfogom rendelni MOST IS külföldről ahogy az e cigit szoktam és a tartozékokat hozzá


2022. jún. 20. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jó hogy tiltják. Nem kellenek ezek az egyszer használható veszélyes hulladékok.
2022. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmi... Eddig se okozott sztem senkinek se gondot h mi legalis meg mi nem.. szivtam enis 2 hetig, de kohogok tole meg ugyanugy ra akarok gyujtani. Ment a kukaba marad a sima cigi 😀
2022. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Az egyetlen legitim kifogásom az elf ellen az az, hogy eldobható ergo felesleges szemét keletkezik, ráadásul akksik is ugye. Ilyen szempontból jó lenne, de attól, hogy mi tiltjuk még gyártanak több ezret...


Ezen kívül viszont egyáltalán nem vagyok oda érte, pedig nem is használom. Nem kellene kellő infók nélkül tiltogatni dolgokat, nulla magyarázat csak ez a bemesélt sztori, hogy "jaj a gyerekek". Ha ez nem a pénzről szólna egy szigorú szabályozás is megoldaná az ügyet.

2022. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeség. Végre el felejthetnék azt, hogy a kátránymentes cigi olyan nagyon káros. Még a sima ciginek és túllihegik a károsságát mértékkel az sem káros.
2022. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alaptalanszaralak válasza:
0%
Nekem gyermekem lesz az csinàlni merri ezeket fölgyujtom , az én generáciom ezt csinálja én nem csinálom meg vagyok tőle ! Rajtam nem élnek ilyenek!ilyen szerek ! Inkáb művelődők, imádok Keresgetni kutakodni, A Zseniális Gobbi Hildázol hofi Gézáig sorolhatnám imádom őket !
2022. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztrókkal a kórházba tessék ellátogatni kedves 5-ös.
2022. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Nettó f@szság ez a túlszabályzás

Jól teszed h rendelsz. Én is ezt szívom,sokkal jobb mint a rendes cigi,kátrány nincs. Károsabb mint a nem dohányzás,de a rendes ciginél sokkal kevésbé,aki ezt nem ismeri el az hülye,vagy boomer felfogású

Olyan mint akármelyik e-cigi amúgy,egyetlen normál indok az eldobhatóság lenne,de nem 30k mint egy normál e-cigi,nekem egy 600-as elég több mint 1 hétig akár.

2022. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!