Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fű okoz fizikai függőséget?

A fű okoz fizikai függőséget?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem
2022. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Okozhatna! Ahelyett hogy bagózol, inkább menjél füvet nyírni!!!
2022. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Aki szeret füvet nyírni, annak biztosan.
2022. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lelkit igen.

10 évig füveztem, elég durván ráfüggtem. Konkrétan a boltba is úgy mentem hogy előtte muszáj volt beszívnom.

Elég erős lelkifüggőséget okoz a fű, olyasmit mint a cigi.

Aztán idővel letettem, ennek már lassan 6 éve. Nem mondom hogy könnyű volt, nagyban hozzájárult az is, hogy diagnosztizáltak egy szívbetegséget.

A kör amiben évekig mozogtam, az ottani "haverok" akik ma már 40 körül járnak, még mindig tolják 1 kivételével.

Van aki család, gyerekek, élettárs, barátnő mellett, sunyiban vagy közösen. Lényeg hogy egyik sem tudott lejönni róla mert annyira erős lelkifüggőség alakult ki náluk a hosszú évek alatt.

Az egyikük pl. sunyiban tolja asszony és 2 gyerek mellett durván 4 éve. Nem bír elaludni ha nem szív el előtte egy fél grammot. Rajta már meg sem látszik ha be van szívva max kicsit vörösek a szemei, annyira immunis rá a szervezete.


Szóval tudni kell mértéket tartani, és nem szabad hagyni, hogy a mindennapjaid részét képezze a füvezés, mert az már a függőség jele.

2022. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Okoz igen. Az csak egy tévhit, hogy nem.
2022. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!