Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki akármennyi cigizés után sem képes rászokni a nikotinra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki kevésbé hajlamos a függőségre.
2022. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem voltam bulis fiatalkoromban sem de ha épp igen akkor volt hogy egy éjjel alatt elszívtam egy doboz cigarettát viszont sohasem éreztem hogy ráakarnék szokni. A társaság miatt szívtam én is. Tudtam mindigis hogy mennyire egészsegtelen szokás az is motiváló tényező arra hogy ne szokj rá.
2022. júl. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte mindenki ezt mondja, hogy ő bármikor letudja tenni mert nincs rászokva.

Holott tudjuk hogy mekkora tévedés ez.

2022. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Én alapból nem így fogalmaznék, hogy bármikor leraknám - nálam föl sincs véve. Aztán vagy "fölveszem", vagy semmibe marad
2022. júl. 2. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn mindig azt hitttem függő vagyok... 2 doboz/nap 14 èvesen kezdtem, most vagyok 30. 2 hete elkezdtem leszokni,(na jó hètvègèn a 2 nap volt 5 szàl...sajna felesègem tovàbbra is dohànyzik mèg a lakàsban) de nincs bennem kènyszer, feszültsèg... Nèha eszembe jut, hogy rà kellene gyújtani, de ez ilyen 2 perc... De ez meg inkàbb fejben dől el. Ha van mièrt leszoknod, ès tènyleg akarod akkor le tudod tenni. Mindig azt mondtam"Èn döntöntöttem arról, hagy ràgyújtottam az első szàlra, az utólsóról is èn fogok dönteni! "
2022. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!