Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak sem jön be a töltős cigi?

Másnak sem jön be a töltős cigi?

Figyelt kérdés
Sajnos arra kényszerültem hogy dohányt vegyek, meg 200 dbos cigihüvelyt és én töltsem meg. De ez annyira nem tetszik. Teljesen más a sima dobozos cigitől. Van hogy sz.rul töltöm meg, hézagos marad, az azért nem jó mert gyorsabban ég, meg nem tölti meg rendesen a töltő. Ilyenkor egy ceruza végével szoktam lenyomkodni a papirba a dohányt. De ha meg túlságosan sűrűn van töltve vagy keményre az azért nem jó mert vagy kiszakad a papír, vagy nem ég rendesen és kevesebb a füstje. Meg nehezebb úgy szívni. Egyszóval macerás ez a töltögetősdi, nekem nem tetszik. Arrol nem is beszélve hogy meg kell csinálni előre sokat ha megyek valahova. Nem úgy mint a sima dobozos cigi h az már ott van készen és csak ki kell venni a cigit és rágyujtani.viszon már nincs pénzem arra h mindig kiadjak rá majdnem 2000 ftot a sima cigire. Pedig évekig azt szívtam, megszoktam, semmi bajom nem volt vele. Amúgy meg olyan sz.r ez a töltős cigi a sima dobozos cigihez képest. Olyan mintha nem is szívnék semmit.
2022. júl. 4. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bele fogsz majd jonni a toltesbe, ha annyira ragaszkodsz hozza es egy ido utan mar sikerulni fog normalisan megtolteni.

De amugy meg igen, maceras es meg izre is szar, en ezert szoktam le :D

2022. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert az is furcsa, ha egy drága sportautó után beleülsz egy középkategóriás családi kombiba és nem olyan kényelmes, meg messze nem megy olyan gyorsan.
2022. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja az íze az pocsék.. eddig dobozos cigibe mindig kék philip morrist vettem az olyan jó volt nekem be jött. Vettem dohányba is ilyen philip morrist, de az íze szerintem annyira nem hasonlít.


2. Ja ez jó hasonlat:D

2022. júl. 4. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy úgy érzed, mintha nem is szívnál semmit, mert 1 töltött cigarettában dupla annyi dohány van (1g), mint a dobozos 1 száljában. Leszokáson nem gondolkodtál?
2022. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a töltött cigiket !
2022. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több fajtát ki kell próbálni, dohányból és hüvelyből is.

Én anno sokat végig próbáltam mire megtaláltam azt ami megfelel. A töltésbe meg belelehet jönni. Hidd el ha már meglesz a 10.000 töltés tiszta profi leszel :D

Én 10 év dobozos cigi után állatam át a töltésre. Nekem is nehéz volt megszokni, de a pénz az pénz. Mondjuk már 5 hónapja leszoktam a cigiről.

2022. júl. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Taknyos kis legényke a kérdező. Ez a takony ha a Kádár-rendszerben élt volna és pl. Munkást szívott volna mint mi igazi férfiak a mentő vitte volna el. Kis taknyos kölyök.
2022. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 te hülye vagy, egy az egyben retardált. Mondanám, hogy sajnállak, de hazudnék.
2022. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:


Neked mi bajod van koma?:-))) Beteg vagy? A hetes jót írt! Mi bajod vele?

2022. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!