Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos vagy e cigi?

Atisajt28 kérdése:

Iqos vagy e cigi?

Figyelt kérdés

Október óta dohányzok, eddig elfbároztam, kipróbáltam az iqost de az elfhez képest nem volt íze [valami mentolos volt]. A készülékek ára kb ugyanannyi lenne, szóval írnátok tapasztalatokat?

Iqos 3 duot néztem...



2022. júl. 7. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az iqos olyan szempontból jobb, hogy annál jobban érzi az ember a dohányzás mértéket, mert úgymond van vége. Míg az eciginél akár szívhatod megállás nélkül egésznap és észre sem veszed mennyit szívsz.
2022. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van mind3. Eddig az elfbar a legjobb. Az iqosból a lilát szerettem de az itt nem kapható,mi montenegróba vettünk még. Az ecigi sem rossz de nekem nem jött be. Mindegyik íz émelygős volt. Meg forró. Égette a torkom
2022. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

2, "ecigi sem rossz" úgy mondod mint ha a piacon lévő összes készüléket és összeállítást kipróbáltad volna, a több ezer opció közül a piacon.


Az elfbar csak egy gyenge utánzata annak amit valójában a vape-mint iparág nyújtani tud. Azt azoknak csinálták akik nem értenek és nem is akarnak érteni hozzá, mert túl bonyolult wattokat meg ellenállást számolni, meg keverési arányokat. Mindent is tud de valójában semmit. Ilyen univerzális cigaretta, ami vape szerű élményt ad, de attól nagyon távol van.


Ha viszont hobbinak tekinted a vape veri az összeset. Ha elkezded és megérted, akkor megszereted és nem csak egy nikotin fix-ként fogsz rá tekinteni, hanem mint hobbira.


Ajánlom az angol vape közösséget, mert itthon sajnos elüldözték azt a kicsit is ami volt.


[link]

2022. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elektromos cigire tenném a voksom. 6 éve szívom, rendes cigit csak társaságban egy-két szálat. Egy porlasztós tankhoz nem kell atomfizikusnak lenni, egyszer kitapasztalod hány Ohm-os porlasztó az ideális neked és olyat veszel, készletek ezrei állnak rendelkezésre. Liquid keverésnél én nem nézek arányokat, veszek 100 ml alapot meg 10 ml aromát és összekeverem, ez DL-hez teljesen jó nekem, MTL-hez már viszont kevés, de én előbbit űzöm.
2022. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!