Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jelenleg tiltja jogszabály az...

Jelenleg tiltja jogszabály az Ecigi rendelését külföldről? Azzal tisztába vagyok hogy nikotin tartalmú eliquid-et tilos mert dohányterméknek számít, így zárjeggyel ellátva lenne szabályos a forgalmazása, de magát az eszközt megrendelhetem külföldről?

Figyelt kérdés

Ha lehet rendelni akkor ti milyen készüléket ajánlanátok, ami azért jó minőségű, nem sokkal nagyobb mint egy pendrive, könnyedén elfér a zsebbe? (SMOK Novo 4 Mini nagyon elnyerte a tetszésemet)

Ha nem lehet, akkor milyen eszközkínálat van egy dohányboltba itthon? Milyet lenne érdemes választanom a fenti feltételekkel? És ajánlhatnátok jó minőségű gyümölcsös e-liquideket is. Ui: Igen, már elmúltam 18, egyébként nem dohányzom, csak ha ittam már, erre keresek a cigi helyett valamilyen formát, mert zavar a szaga.

Köszi ha időt szakítasz rám és megválaszolod a kérdésemet!:)



#e-cigaretta #e-liquid #Ecigi rendelés #ecigi webshop
2022. júl. 19. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Készüléket lehet. Meg hát liquidet is, tudsz venni mentes alapot+boostert, vagy kész eliquidet akár.

Előre töltött eldobható podot nem lehetne, de azt is árul még egy csomó bolt.


Dohányboltban a választék általában kicsi és elavult készülékekből áll, melyek már fénykorukban sem számítottak jónak. Pl. Smok Novo tuti nem lesz, de ha van is, nem a 4.

Eladók pedig nem értenek hozzá, azt se tudják miről beszélsz.

2022. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/channel/UCHy9GIXfzn2Iz3unr3w_bFg


Itt rengeteg termékről láthatsz tesztet, érdemes böngészni a videók között.

2022. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nokedli_harcos válasza:
100%
Szia!:) Én liquidhall-ról szoktam rendelni, nekem a Witchcraft és a BigMouth aromái jöttek be a legjobban:) Remélem sikerrel jársz és tudtam segíteni😊
2022. júl. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!