Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elkezdtem vapelni,előtte nem...

Elkezdtem vapelni,előtte nem cigiztem meg semmi,csak a baráti közösségembe mindenki csináltam és megjött nekem is a kedvem nikotin menteset szívok lehet valami nagyon nagy bajom tőle?

Figyelt kérdés
Mert azért tartok egy kicsit tőle.

2022. júl. 31. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötelező. Ha ennyire rinyálsz:minek erőlteted ?
2022. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Majd 60 évesen amikor bevizesedik a tudod
2022. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2022. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
13%
Semmi bajod nem lesz tőle maximum annyi meghalsz tudőrákban
2022. aug. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
#4, a vape nem okoz tüdőrákot, nem tartalmaz rákkeltő anyagokat. Ha ennyire alulinformált vagy, inkább ne válaszolj.
2022. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Előre nem lehet megmondani pontosan.
2022. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem nagyon szoktam olyan kérdésre válaszolni ami engem nem érint. A cigi ellenesek viszont eszméletlen fontosnak érzik, hogy itt meg nyilatkozzanak pedig a véleményük senkit nem érdekel. Úgy írogatnak mintha ők tutira tudnák a frankót.
2022. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek még nagyon új cuccok és nem lehet tudni a hosszútávú hatásukat. Szerintem nem leszel több attól, hogy bármit a tüdődbe szívsz. Ez nem teljesítmény hanem hülyeseg és pénzkidobás. Ha vigyázni akarsz az egeszségedre inkább nem csináld. Amúgy sincs semmi értelme.
2022. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet tudni a hosszú távú hatásukat ? 10 éve használok ecigit eddig csak pozitív tapasztalataim vannak azzal kapcsolatban, hogy abbahagytam az analóg cigarettát.
2022. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest lehet. De a kerdező nem a cigiről igyekszik leszokni vele. Aki nem dohányzott korábban annak nem fog az egeszségén javítani akár mennyire áradozol róla.
2022. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!