Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a károsabb az e-cigi...

Pricsi23 kérdése:

Melyik a károsabb az e-cigi amibe a folyadékot kell rakni vagy a rendes hagyományos cigaretta?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 02:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%

Számít? Mindkettő káros. Ne dohányozz, mert gondolom, ha ez kérdés, akkor vacillálsz. Ha meg már dohányos vagy, tisztában kéne lenned azzal, hogy semmilyen formája nem egészséges.

(Én mondjuk láncdohányos vagyok, már a szivarokhoz sincs türelmem, de a büdös életbe nem szívnék folyadékos sz*rt - túlzottan olyan, mint a vízipipa, amit szintén rühellek, cserébe elfüstölök napi egy-másfél doboz piros Marlborót.) Ha normálisan akarsz dohányozni, pipázz havi kétszer. Az egy rituálé, az sem egészséges, de minden más hamarabb megöl. Márpedig ha meg akarsz halni, ne dohányozz, inkább motorozz sisak nélkül. :D

2022. aug. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Pontozzatok le, de én még nem láttam hagyományos cigarettást reszketni az idegességtől, amiért nem tud szívni. Maximum a legbrutálisabb láncdohányosok ilyenek... De e-ciginél minden második tini...
2022. aug. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert normális dohányos jó esetben felnőtt ember. Nem remeg, max idegbeteg. Tapasztalat. Amit írsz #2, hogy minden második tini, NA, EZ A BAJ. A tini törvényszerűen meg sem kaphatná! Tudom, idealista vagyok, de majd majdnem felnőtt fejjel döntse el, kínozza-e magát ezzel, és csinálja úgy, hogy a mindennapi életét nem befolyásolja tűrhetetlen mértékben...
2022. aug. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
39%
Egyik sem egészséges hosszú távon.
2022. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Valóban egyik sem egészséges de a hagyományos cigiben több a káros anyag.
2022. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi miatt használnál elektromosat. Áttérve rendes cigiről 95%-ban jobb, de úgy őszintén az is káros valamennyire. Az a legjobb, ha leszoksz mindenről. Ecigiből az a baj, hogy többet szív eleve az ember.
2022. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy már 6(!) válasz is érkezett a már 500x feltett kérdésre, és még minding ugyanott tartunk. Nyilván az elektromos nem olyan káros mint az analóg. Nem füst. Nincsenek benne rákkeltő anyagok.


#2 ez attól függ, hogy az adott személy mennyire függő. Ha átraknád az említett tinit sima cigire, anélkül is reszketne egy óra után.

Meg ha már feljött, azzal ugye tisztában vagyunk, hogy a cigiben nem a nikotin a 'ludas', ami kinyír?

Eszméletlen az átlag válaszoló tudatlansága komolyan mondom...

2022. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Egy újszülöttnek minden vicc új.

Valóban számtalanszor feltették már itt ezt a kérdést. Csak arra jó hogy egy pár őrült jön és pfújól, okoskodik olyan dologról amihez nem ért.

2022. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem értünk hozzá? Mert atomfizikusnak kell lenni ahhoz, hogy megálapítsuk, hogy az emberi szervezetnek nem tesz jót, ha mindenféle szintetikus gőzöket lélegez be az e-cigiből?
2022. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Az eredeti kérdés:

"Melyik a károsabb az e-cigi amibe a folyadékot kell rakni vagy a rendes hagyományos cigaretta?"

Erre kéne válaszolni vagy akit nem érint - csendben maradni.

Az okoskodásra senkinek nincs szüksége.

(páran nem tudják megállni)

2022. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!