Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatással volt rátok az...

Milyen hatással volt rátok az első szál füves cigi?

Figyelt kérdés
Van egy szálam, amit már 1 hónapja őrizgetek, de előbb tudni szeretném, hogy az átlagra hogyan hat.
2010. szept. 23. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Abszolut semmilyen, bár én nem dohányzok alapból. Kb. a tizedik alkalommal jött be, utána már én is jókat röhögtem :D.
2010. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Én életemben kétszer próbáltam. Először nagyon rossz. Nem éreztem akkor semmit, viszont utána két napig hánytam. Még a vizet is. Én életemben olyan rosszul nem voltam. Állítólag (nem értek hozzá) rossz volt a fű!

Amikor másodszorra kipróbáltam már jó volt. Rengeteget nevettem. Ezen kívül nekem más hatása nem volt.

De elég is volt. Kipróbáltam, tudom milyen, és én itt meg is álltam!

2010. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az öcsémtől kaptam. Ő csak röhög, vörösek a szemei, és takarékon vannak, mintha nehezére esne nyitva tartani.. Ha ő nem hányt tőle, az nem garancia hogy én sem fogok. Ugye?
2010. szept. 23. 14:32
 4/20 anonim ***** válasza:
ha jó az anyag és nem rúgsz be előtte akkor nem fogsz.
2010. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Morfologus ***** válasza:
Nekem elsőre semmilyen hatása nem volt, sőt csak 3. 4. kezdtem el jól érezni magam, de még akkor se volt az a igazi. Nyugi kicsi az esélye annak hogy hányni fogsz, csak ne igyál előtte, közbe, utána. :) Persze piára gondoltam.
2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ha már egy hónapja őrizgeted, akkor sok hatása nem lesz, maximum hányni fogsz tőle. Ennek is le tud járni a szavatossága, csak nincs ráírva.
2010. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2010. szept. 24. 12:19
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem szívtam még füves cigit, nem is fogok.

Én kidobnám a kukába.

1.) Téged is károsít

2.) Törvénybe ütközik.

3.) Röhögni lehet fű nélkül is. (És ennyi erővel az alkoholtól is ugyanúgy.)

2010. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez eddig rám is igaz volt. De miért kéne leélnem egy életet úgy, hogy ne élnék vele legaláb egyszer?

Lehet, hogy valami olyanban lenne részem, amiben eddig nem volt! Mindenki rózsaszín ködben szeretne élni egy kicsit.

És nem akarom, hogy szentté avassanak!

2010. szept. 24. 13:14
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

jó.


mennyi van abba a szálba?

2010. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!