Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen hatással volt rátok az...

Milyen hatással volt rátok az első szál füves cigi?

Figyelt kérdés
Van egy szálam, amit már 1 hónapja őrizgetek, de előbb tudni szeretném, hogy az átlagra hogyan hat.
2010. szept. 23. 14:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Én is úgy voltam, mint te, hogy muszáj kipróbálnom. A barátommal próbáltuk ki, magunkra zártuk a lakás ajtót, és elszívtuk. Ő sosem dohányzott, ezért nagy részét kiköhögte, de én akkor cigiztem, így le tudtam tüdőzni. Szóval rettenetes élmény volt. Nem tudom milyen cucc volt, de azóta is kiver a víz, ha rágondolok, pedig majd'10 éve volt.

Mintha átvitt volna egy másik világba, ahol nagyon rossz, és az agyam próbált küzdeni ellene, de csak pillanatokra ment. Tehát egyik pillanatban itt voltam, a másikban odaát. Nagyon sokáig tartott, és iszonyú volt. Még egyszer megtörtént évekkel később, mert nagyon berúgtam, és elszívtam egy felet,akkor meg a világon semmire nem emlékszem. pár órára megszűntem létezni. Szóval a kíváncsiságomat kellően kielégítette. Nem élek vele soha többet...

2010. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
ne szenvedj már b*zdmeg , inkább add nekem ugyis kattogok :/
2010. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%

" Ha már egy hónapja őrizgeted, akkor sok hatása nem lesz, maximum hányni fogsz tőle."


Ezt kedvesem jól benézted !

Ugyanis 1 hónap alatt még jobban összeszáradt és még ütősebb lesz tőle.

De persze hülyeséget lehet írni .....


Hát ha egyedül szívod el , és nem úgy mint egy szál cigit, hanem azt a bizonyos (3-4-5-?? ) slukkot lent tartod akkor lesz hatás.... Jah igen és persze nem mindegy milyen füvet szívsz ... szart vagy minőségit .


Tupákold el aztán írd meg milyen volt :D

2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Áh egy cipőben jártunk :)

Nekem is volt egy és nagyon paráztam ,hogy mi lesz,meg vártam a megfelelő pillanatot. Aztán egyszer úgy alkult , hogy egyedül maradtam jó sokáig. Kimentem az erkélyünkre, vittem kaját, piát , zenét, szemcseppet minden szart amire szükségem lehet,mobilt ami egyből gyorstárcsázásra volt állítva. Elszívtam, és rájöttem ,hogy nem tartottam lent elég idejig a füstöt , szóval szart sem ért :D Tök lúzernek éreztem magam, azóta nem próbálkoztam, de lehet, hogy majd egyszer neki futok megint :)

2010. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valószínű,hogy át is b@sztak, mert enyén oregánó szaga volt :D szóval, mondom , hogy jó nagy lúzerkedés volt az egész :)
2010. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmi különös: ráneztem a lábamra és röhögtem :D
2010. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szívd el.:) nyugodtan. nem biztos hogy nevetni fogsz. csak akkor ha kicsit vagy beszívva. ha nagyon akkor mozdulni sem bírsz majd...de az is jó lesz.:) ha az öcséd szív akkor szívj vala..mert úgy sokkal jobb mint egyedül. De elsőre lehet hogy nem fogod észre venni hogy beszívtál.:) legyen nálad innivaló, csoki, chips.:) meg ilyen finomságok.:) jól fog esni.
2010. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Fú, jó későn írok, konkrétan 3 évvel később :D De azért leírom a sztorimat.

Szerintem a füves cigivel SEMMI gond csak figyelni kéne, hogy mégis milyen cuccot szerzel be. Az alkoholt sokkal több ember hal meg mint ettől, persze észnél kell lenni itt is valamennyire.

Na már most. Nekem 3szor kellett próbálkoznom, hogy rendes füves cigit próbálhassak ki. Persze, hogy kíváncsi voltam, hogy milyen, mint még olyan sokan.

Első alkalom, egyik osztálytársammal szereztünk egyet, kimentünk az erkélyre, meggyújtottuk, erre azt hittük, hogy valahol pizzát sütnek. De nem éppen. Csak jól átbasztak minket.

Második alkalom. Akitől szereztem előre kijelentette, hogy NAGYON kevés van benne, tekintettel arra, hogy ez lesz az első. A nagy szart. Semmi nem volt benne, csak dohány. Tudom, hogy csak meg akart szabadulni tőle. Csak nekem nem tehet bele kevesebbet, hiszen úgy szerzi.

Harmadik alkalom. Harmadik ember, akitől szereztem. Na ez már cucc volt. Konkrétan csak annyi, hogy jót nevettem a világon. Semmi káros hatás.

Arra, meg hogy valaki nagyon rossz dolgokat lát nem tudok sokat mondani. Csak egy kicsit értek ehhez a témához, de egyik "ilyen" ismerősöm azt mondta, hogy mindenkinél más a hatása. Valakinél olyan.

2013. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Most veszem csak észre: második alkalomnál egy kis bazsalikom volt a cigiben , na azt akartam írni :D
2013. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Amúgy ilyet honnan lehet szerezni? Még egyszer sem csináltam, de gondoltam, hogy jó lenne egyszer egy kis feszültség oldóként :D
2021. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!