Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a károsabb ha leiszom...

Melyik a károsabb ha leiszom magam vagy ha betépek? :D

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:24
1 2
 11/15 anonim válasza:
80%
1 a lényeg. Ne dohányoz........a legundorítobb dolog amit valah átéltem egyszerűen gusztustalan hogy tudod hogy kikészíted az ereid a szíved a pöc.öd a tüdőd és már fájnak is és mégis szívod azt a sz.rt pedig már az íze se tetszik de mégse tudod abbahagyni. Hónapokig elvagyok bármi nélkül pedig 5 év pöfi van a hátam mögött de a dohányzást soha nemtudtam abba hagyni és ez annyira idegesít hogy most erlszívok egy k.rva száll cigit ba...ameg!
2010. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Az ivás elvileg károsabb, de ha lehetőséged van rá inkább egyiket se tedd. Próbálj "szerek nélkül élni", ne legyél olyan, mint mások.... meg én is. Sokkal boldogabb lennék, ha nem éreznék késztetést rá.
2010. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 BeerHunter ***** válasza:

Kimutatták mi? Mindig mindent kimutatnak.

Egyszerű példa: volt alsós oszt. társam nagy füves lett. Én elég rendesen belekezdtem a szeszelésbe. (Kizárt, hogy többet szívott volna, mint amennyit én ittam)

Meg lehet nézni mind a kettőnket, összehasonlítani. Két lábú zombi a szerencsétlen, még az értelem halvány szikráját sem lehet látni rajta. Majd meg lehet nézni engem. Makkegészséges vagyok, jó a kapcsolatom az emberekkel, a világgal, van egy gyönyörű barátnőm.

Lehet mondogatni, hogy kimutatták, ezzel csak mindenki magát szeretné felmenteni a felelősség alól.


Kérdésre válaszolva: betépsz.

2010. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A füves cigi 300féle mérget tartalmaz.

Az alkohol csak alkoholt.

Tehát egyértelmű a válasz.


Attól, hogy haverokkal megisztok 1-2 sört még nem lesz semmi bajod.

De ha gyakran betépsz zombi leszel. Ja és ezt szinte észre sem veszed csak a körülötted lévők. Van egy-két ismerősöm akik szívnak és nekik ez normális. Én viszont látom rajtuk, hogy beszűkült a tudatuk.

2010. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Persze beszűkül a tudat ha beszűkült emberek vesznek körül.....EMBEREK nem lehet általánosítani.

1. Mindenkire minden másképp hat.

2. Olyan nincs hogy többet iszik mint szív mivel teljesen más a kettő(logikus hogy a palacsintázást sem tudod összehasonlítani a levesezéssel). Más a hatóanyag. Bár a marihuanaban több a mérgező anyag(de melyikbe? több száz fajtája van ugyanúgy mint alkoholos italnak nemtudom melyiket vették apalul sztem egy 80 Ft-os literes felesben vagy kannás borban több van) na de 1 marihuanas cigibe elvileg kb. 0,2-0,4g (átlag) marihuana kerül míg ahhoz h berugj hány liter alkoholt kell innod?

3. egyikre sem kötelező rászokni, míg az alkohol lassaban öl meg de biztosra megy és szellemi mellett fizikai függőség is kialakul, addig a marihuana-nal csak szellemi függőség alakul ki. Tehát ha valaki nem rendelkezik önkontrollal és nemtudja hol a határ tökmindegy hogy iszik, szív, cigizik, kávézik, TV-zik, játéggépezik, eszik, számítógépezik, sportol, bármibe belekzd leépíti magát. Bármi okozhat függőséget és minden lehet káros ha azt mértéktelenül űzzük. Még a sex, és a sport is. Elég megnézni a gyakran partnert váltó embereket később vagy az élsportolók nagy terheléstől legyengült szervezetét.

Pont ezért írtam h a friss levegő is lehet káros ha azt mértéktelenűl nyomnéd magadba. A gyógyszer is megöl ha nem a kellő adagot veszed be. A tulbuzgó hit ölte meg a legtöbb embert. Mindennek van jó oldala amikor is mértékkel egészséges ill. hasznos de ha az EMBER átesik a ló tuloldalára akkor..............maga az autó is egy hasznos dolog, megkönnyíti az életünket, kényelmes mégis mára annyi van belőle h az egyik legkárosabb dolog amit szívsz az-az autó kipufogó által kibocsátott légnemű anyagok ill. gumi, zsír, fék, és aszfaltpor stb. És abba mennyi mérgező anyag van? És mindenkinek kell szívnia még akinek kocsija sincs annak is. És mégse tiltják be. Na szóval először gondolkodni aztán írni. Vagy utánanézni rendesen, hogy nem csak azt olvasod el ami a te szemléleted támasztja alá. Mellesleg örülök h illegális a marihónaalja mert így legalább ezek az emberek nem csinálják. Peace

2010. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!