Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iquos káros mellékhatásai?

Iquos káros mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Fél éve használok iquost, de innen-onnan hallok rá panaszokat amik mellet nem tudok elmenni. Például ingadozó vérnyomás,heves szív verés, hányinger,stb.


Nekem is van vele egykét rosszab élményem például hányinger vagy amióta szívom fáradékonyabb vagyok és sokkal többet alszok.


A kérdésem azokhoz szólna akik ezt szívják és tapasztaltak vele hasonló dolgokat.


Nekem maga az iquos a cigizést helyetesítí mert kevésbé káros( elméletileg). De amikor cigiztem ezeket a tüneteket egyáltalán nem tapasztaltam.


Ui: Teljesen tisztába vagyok vele hogy káros, csak a rosszab mellékhatásaira vagyok kíváncsi amiről senki nem beszél.



2022. aug. 19. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapból egy kicsit, de tényleg csak kicsit magasabb volt a vernyomasom a normálisnál, és amíg szívtam az iqost, ez is emelkedett. A szapora szívverést is többször tapasztaltam.

Az óráim után szinte minden délután 2-3 órát aludtam, mert “nem bírtam tovább”.

Mindig étvágytalan voltam.

Én ezeket tapasztaltam 22 éves nőként.

2022. aug. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ez is káros, így vannak mellékhatásai, hosszútávon ez is okozhat érrendszeri problémákat, amik fáradtságot, szédülést, dehidráltságot okozhatnak. Nálam kb. 2 év alatt most valahogy kaparja a torkom, jobban köhögök tőle.
2022. aug. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
iquos kevésbé káros viszont erőteljesebbek a mellékhatásai. Nekem pont ez segített leszokni, iquostól szédültem, fáradt voltam és magas volt a pulzusom.
2022. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!