Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mièrt jön rám az öklendezés...

Mièrt jön rám az öklendezés az Iqostòl és egyéb hasonló féléktől?

Figyelt kérdés

Ha rendes cigit szivok akkor nagyon nem tapasztalok ilyet, de ez az Iqos, Glos es stb allandoan 3 szivas max es utana nem birom.


Hozza kell tennem sokat nem is szovok, kb 1 eve “dohanyzom” de nem sűrűn van h ki marad 1-2 nap ( vagy pl multkor 1 het elteltevel akartam egy iqost elszivni) tehat meg a mennyiseg sem lehet problema


2022. aug. 29. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiség lehet probléma, nem túl sok, hanem túl kevés. Mármint nem mondom, hogy szívj többet, de ilyen tünetek lehetnek akkor, ha nem vagy eléggé hozzászokva. Én ecigivel szoktam le, és hiába szívtam a rendes cigit probléma nélkül, az elején köhögtetett rendesen. Mert más, hozzá kell ahhoz is szokni.
2022. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szervezetednek nem esik jól.
2022. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!