Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt és hüvelyt vegyek?

Milyen dohányt és hüvelyt vegyek?

Figyelt kérdés

A leszokás nem sikerül, az IQOS nekem nem adja vissza a dohányzást, a gold marlboro meg már 2000 fölött.

Soha nem töltöttem cigit, milyen dohányt vesztek, és milyen hüvelybe töltitek? Mit ajánlotok?



2022. szept. 6. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Ha úgy állsz hozzá, hogy "a leszokás nem sikerül", akkor nem is fog sikerülni.

Ha esetleg úgy állnál hozzá, hogy "márpedig én soha többé nem gyújtok rá, akkor sem a ha megőrülök, úgy kívánom", akkor sikerülne.


Ha te sodorsz cigit, akkor a tüdőrák esélye - a szűrők hiánya miatt - a sokszorosára nő.

2022. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az volt a a kerdes hogy hogyan szokjak le, es plane nem ertem hogy jon ide a sodrott szuro nelkuli cigi, de mindegy is
2022. szept. 6. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

"Soha nem töltöttem cigit, milyen dohányt vesztek, és milyen hüvelybe töltitek?"

Ez pont olyan, mintha kézzel sodornád. A szűrő pedig egy nagy 0.


Mondd azt, hogy nem akarsz leszokni egyáltalán, de csipás sóher vagy és nem telik rendes cigire, ezért akarod te tölteni.

De mindegy is.

Ha tudod, tervezd be a tüdőrákod okozta halálodat valamelyik tavasz végi dátumra, akkor már olcsóbbak a virágok a temetésedre.

2022. szept. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Én a legolcsóbbakat vettem anno, de már sikerült leszokni (gyógyszerrel). Mondjuk én előtte dobozosból is a legolcsóbbakat vettem, nem annyira voltam finnyás az ízére, csak nem tudtam letenni.
2022. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Hüvelyből kék Sopianae (szofi) a szénszűrős

Dohányból amelyik tetszik de a West és Hungária meg az ilyen "kocsmadohányokat" kerüld mert kegyetlen egy borzalom.

Abból is inkabb valamelyik szofi.

2022. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!