Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó fiatalok! Ti mennyit...

Dohányzó fiatalok! Ti mennyit cigiztek egy nap? Hány évesen szoktatok rá? Megbántátok ,hogy rászoktatok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

4 hónapja cigizek, 15-20 szál naponta. Nem bántam meg, hogy rászoktam. Az se zavar hogy büdös :)

16l

2022. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%

14 évesen szoktam rá a cigire, amikor bekerültem a középiskolába. Társaságban mindig nagyon sokat elszívtam, bulikban egy egész dobozzal is, de volt amikor majdnem 2 dobozzal..:/ egyébként a hétköznapokon csak néhány szálat, de volt olyan nap is amikor egyet sem..(amikor csak itthon voltam) Egyébként engem mindig zavart hogy utána büdösek voltak a ruháim, a hajam, a szám, és a kezemet is alig győztem mosni, mert a bőrömön is nagyon megragadt. Illetve az is zavart, hogy feltűnően romlott a tüdőkapacitásom, de ezek ellenére se tettem le mert rá voltam szokva teljesen .

Most 18 éves vagyok és már 3 hónapja leszoktam róla, és nagyon jó döntés volt! Végül is annyira azért nem bántam meg hogy pár évig cigiztem, mert semmi bajom nem lett tőle, de járhattam volna rosszabbul is. Most élvezem a füst és bűzmentes életet xd:)

Ne cigizzetek!!

2022. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Előző vagyok még annyival egészíteném ki, hogy a legjobban a pénzt bánom amit ráköltöttem.. Így 4 év alatt több százezer forint elment rá
2022. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha számít az iqos is akkor pár hónapja olyan 3-4 talán. van amikor a dohány, és nikotin mentes gyógynövényes hevítőrudat szívom általában a dinnyéset vagy a barackosat, vagy a citromosat, de van amikor a sima heets et, mikor melyikhez van kedvem.

sima cigit csak bulikban ha megkínálnak vele.

2022. szept. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az lemaradt, hogy 20 éves.
2022. szept. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és nem bántam meg, ennyi élvezet és kikapcsolódás kijár az embernek.
2022. szept. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!