Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók! Ti megbántátok,...

Dohányzók! Ti megbántátok, hogy rászoktatok a cigire?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg.
2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan 50 éve dohányzok. Nincs megbánás bennem. Ha odáig jutnék,hogy bánom, akkor leszoknék róla.
2015. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megbántam, 17 év dohányzás után.

Hülye gyerekként sikerült jól rászoknom, és megszeretnem az egészet. Szerintem nagy hülyeség volt, és örülök, hogy ezt felnőtt fejjel realizáltam, és tettem ellene. Bár nem volt egyszerű.

2015. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
lofaszt csicska aki megbánya
2015. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Meg az is ,aki ny-el írja a megbánját
2015. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon...

Igaz 3hónapig cigiztem csont és börnek változtam és elhatároztam hogy le szokok már 2-hete hogy nem szivtam és látszik is rajtam...

2015. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is!

16 évesen próbáltam ki először egy buliban (hol máshol?), és olyannyira bejött, hogy akkor ott helyben kapásból el is ment egy dobozzal.

Utána a bulik egyre inkább elengedhetetlen kellékévé vált, majd hétköznapokon is elkezdtem, napi mondjuk 2 szállal. Ez addig fajult, amíg bőven napi 20 szál felett jártam (nem bírtam anyagilag a "rendes cigit", szóval töltöttem). Az az időszak tényleg durva volt, sokszor fájt a tüdőm, szívem, mindenem. Azóta csökkentettem valamelyest, olyan napi 10-re, s tegnap óta nem gyújtottam rá. Amióta dohányzom, ilyen még nem fordult elő (még betegen is füstölögtem), de most eléggé határozottnak érzem magam.

1-2 éve meglehetősen hipochonderré váltam, és folyamatosan azt képzelem, hogy rákos vagyok. Nincs szükségem erre, szóval muszáj lesz leszoknom.

20/f

2015. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!