Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan és hány évesen szoktál...

Hogyan és hány évesen szoktál rá a cigire? Megbántad?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, hogy nem szoktam rá... Nekem maga az "élvezeti értéke" nem jön be, és lassan 2000Ft egy doboz, nagyon sok felesleges kiadás lenne.

6 évesen egyszer kipróbáltam, de nekem az a pár slukk egy életre elég volt...

2022. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szoktam rá, a bulis 1-2 szál cigiből az lett, hogy 2 naponta vettem egy dobozzal. A végén már naponta. 8 év után tettem le, aznap, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Nagyon nehéz volt az elején, és néha még most is rágyújtanék, de nem fogok. Nagyon megbántam, hogy valaha egy szálat is elszívtam, pláne, hogy akkor sem szoktam le, amikor már 1800 Ft volt egy doboz… a függőség nagyobb volt.
2022. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan a középsuliban kezdték el, de az én baráti társaságomban senki sem cigizett, így ez az időszak kimaradt... majd 27 évesen összejöttem egy csajjal, aki cigizett, kipróbáltam, jó volt, és részben az érzés miatt, részben hangulatból elkezdtem, nem bántam meg, főleg együtt cigiztünk :)


Nem szoktam rá olyan mértékben - van hogy napi 1-3 (max 10) szál elmegy, de napok, illetve 1-2 hét is kimarad cigi nélkül, és nem kezdek el remegni, meg görcsölni, hogy rá kell gyújtanom, mint anno a tizenéves osztálytársaim, mikor nem mehettek ki szünetben cigizni :)

2022. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
18 évesen kezdtem, nem szoktam le, nem bántam meg. Most 24 vagyok.
2022. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyám/apám cigizett a házban, kb. 12 voltam, amikor én is elkezdtem, most 25 vagyok. Nem gondolkoztam még rajta, hogy megbántam-e, de leszokni már biztos nem tudnék napi 3 doboz után.
2022. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18 évesen szoktam rá és most tettem le kicsit több mint egy hónapja, 29 évesen. Szerintem ha rangsorolnám az életem legrosszabb döntéseit akkor a top 3-ban 100% hogy benne lenne. Netto f*szság volt rászokni. Több mint egy évtizeden át megkeserítette az életem.
2022. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"megkeserítette az életem" - Miért? Én szeretek cigizni, jó érzés, valahogy feldobja a kedvem :)

#3-as voltam

2022. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!