Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Támogatnád, hogy a dohány,...

Támogatnád, hogy a dohány, nikotin és kátrány mentes (gyógynövényes) hevítő rudakat lehessen használni belterekben és tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Részben igen, részben nem. Az a baj hogy valakinek a sima gőz is kellemetlen, főleg ha égett szaga van. Nem mindenki tud normálisan ecigizni, telepöfékelnék a buszt pl. De egy gyárban, étteremben megengedném, ahol nagy a tér és viszonylag távol vannak egymástól az emberek.
2022. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt vannak akiket maga a füst zavar, mindegy hogy mi a tartalma, másrészt ennyi erővel mindenki azt mond amit akar. Ha én sima dohányos változatot használok és azt mondom hogy nyugi, ez gyógynövényes, akkor azt ki tudja ellenőrizni hogy igazat mondok-e? Senki.
2022. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Elektromos ciginek a gőzét engedném hisz ugyan az a glicerin van benne mint amit a fütsgépekbe is öntenek.
2022. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én egyiket sem engedném.gondoljatokvbele felszáll egy buszra 8-10olyan ember aki e cigizik.....azért egy e ciginek is van gőze....8-10nek.....nem lehetne látni.A másik meg mi van akkor ha sokan vannak a buszon.....simán belefujnák az arcomba a gőzt ....azért az sem kellemes .nem lehet számítani arra hogy majd a dohányos tekintettel van a másikra.tisztelet a kivételnek.és a legfontosabb,nem csak azzal van a baj hogy büdös hanem az égés,párolgás során nem gyógyszer keletkezik hanem ki tudja milyen károsanyag.
2022. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! És még azt is, hogy ne csak dohányboltokban lehessen kapni, hanem sima közértekben is.
2022. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mit gondoltok az elf barról? Nekem van vagy tíz féle ízű, nagyon szeretem. Kár hogy sorra zárják be a boltokat ahol kapni lehet, és nagy az ellenszenv is ezzel kapcsolatban. 18 alattiak alapból nem vehetnének cigit, nem tudom miért kell miattuk betiltani.
2022. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elf bár szerintem csalóka.a külömböző ízesítés mögött sok nikotint visz be az ember .nem ritkán egy egész doboznyit.de aki csinálja annak lelke rajta.engem nem zavar,de azt túlzásnak ,sőt parasztságnak tartom hogy azért mert nem cigi,a gyerekek már az iskolai tanórán is nyugodtan szívják.mivel ez is dohányzás,ezért semmi keresnivalója nincs annak hogy az óra közben szívják.csak azért mert nem füst hanem gőz.ugyanez a helyzet a tömegközlekedésen
2022. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es pont ez a lényeg hogy 18 alattiaknak nem gyártják, nem is szabad, büntetendő. A felnőttekkel b@sznak ki, akiknek van annyi eszük, hogy nem szívják ki az egészet egy buli alatt vagy "suliban". Nagyon ellenőrizném ki veheti meg, és milyen gyakran, de nem tiltanám be....
2022. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7vagyok.én sem tiltanám be.....de az elgondolkodtató,hogy a legkevésbbé érett felnőtt emberek szívják az elf bárt,a 13-14 éves korosztály 60%a biztos hogy szívja.na eeez már gáz.jó esetben egy nap ,de általában egy este elszipákolnak 1-2doboz ciginek megfelelő nikotint.
2022. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!